The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)

ObserwujMam (582)Gram (362)Ukończone (324)Kupię (100)

Recenzja gracza - The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)


gracz12543 @ 16:57 06.11.2012
"gracz12543"

Niewiele jest gier, które potrafią tak wciągnąć jak Skyrim. Ta gra to wręcz synonim wolności.Niewiele jest gier, które potrafią tak wciągnąć jak Skyrim. Ta gra to wręcz synonim wolności. Mamy do dyspozycji ogromny teren, po którym możemy poruszać się wedle woli. Plusem jest też to, że mimo wielkości, świat nie zionie pustką. Właściwie na każdym kroku możemy spotkać jakieś ruiny, forty czy jaskinie. Zbadanie ich wszystkich graniczy wręcz z cudem.Postać również rozwijamy jak nam się żywnie podoba. Istnieje niezliczona ilość kombinacji i sposobów gry. W ten sposób gracz może swobodnie dostosować postać do swoich potrzeb. Wątek główny nie porywa, ale jednocześnie daleko mu do kiczu. Wszyscy jednak wiemy że główną atrakcją są tu misje poboczne. A jest od groma. Są 4 duże gildie z osobnym wątkiem fabularnym, kilka dużych miast w których aż roi się od zadań oraz questy zupełnie przypadkowe. Nie można się nudzić. Ta gra ma również niesamowity klimat. Mroźny, surowy krajobraz, twardzi, dumni ludzie i oczywiście smoki. Ja w tej grze spędziłem ponad 200 godzin. Grałem kilkoma różnymi postaciami a mimo wszystko nadal mam chęć powrotu do ośnieżonej krainy. Według mnie ta gra to arcydzieło pod każdym względem. Każdy fan RPG powinien w nią zagrać. Gorąco polecam.

oceny graczy
Genialna Grafika:
Grafika w Skyrim, mimo że nie jest fotorealistyczna, buduje fantastyczny klimat. Często wręcz przystawałem aby podziwiać widoki.
Genialny Dźwięk:
Dźwięk stoi na wysokim poziomie. Zarówno odgłosy świata jak i muzyka to absolutne mistrzostwo.
Genialna Grywalność:
Gra wciąga na długie godziny. Wręcz ciężko odejść od komputera
Werdykt - Genialna gra!
Screeny z The Elder Scrolls V: Skyrim (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?