WRC 4 (PC)

ObserwujMam (17)Gram (3)Ukończone (6)Kupię (0)

Recenzja gracza - WRC 4 (PC)


Milirthar @ 19:02 06.05.2024
"Milirthar"

Bardzo niedoceniona.Nie rozumiem hejtu na serię WRC. O ile trójka była faktycznie kiepska (zbieranie jakichś punktów, bramek itp.), to dwie pierwsze części pochłonąłem z radością, a obecnie radość czerpię podczas objeżdżania Kubicy w WRC4. Po pierwsze licencja FIA: dzięki temu mamy prawdziwe odcinki prawdziwych kierowców (w tym mistrza WRC2, głównego rywala w tej klasie, czyli Kubicę). Tylko ta seria to oferuje. Po drugie satysfakcjonujący model jazdy i poziom trudności (regulowany suwakiem, od amatora, bo prosa). Brakuje mi tu trochę prowadzenia własnego teamu, jak w poprzednich odsłonach. Tutaj startujemy jako kierowca istniejących zespołów przez całą grę, ale nie tylko w klasie WRC. Ale i to ma dobre strony - można startować w jednym zespole z Kubicą. Ogólnie mi się podoba ta seria i zawsze będę jej bronił. 


oceny graczy
Świetna Grafika:
Może graficznie gra nie powala, ale ma to dobre strony. Można pograć nawet na leciwym sprzęcie, niezależnie od części. A lecąc po odcinkach nie mam czasu podziwiać detali.
Świetny Dźwięk:
Wyraźnie słychać wskazówki pilota i silnik. Cóż tu więcej chcieć. Jedno nie zagłusza drugiego. Wszelkie inne bodźce tylko rozpraszają.
Genialna Grywalność:
W każdej odsłonie tej serii muszę "objechać" każdy dostępny samochód. To gwarantuje zabawę na sporo czasu.
Werdykt - Świetna gra!
Screeny z WRC 4 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?