Gothic II: Noc Kruka (PC)

ObserwujMam (1255)Gram (401)Ukończone (528)Kupię (43)

Recenzja gracza - Gothic II: Noc Kruka (PC)


SeBass2001 @ 13:29 15.04.2021
Sebastian "SeBass2001" Borek

Bardzo dobra kontynuacja kultowego klasyka, która stała się o wiele lepsza i trudniejsza od poprzedniczki.Gdyby nie to rozszerzenie, gra rozeszłaby się słabiej niż jedynka. Dodanie nowej mapy znacznie wydłużyło nasz licznik czasu, przez co staje się o wiele lepsza i satysfakcjonująca. Dubbing nadal spisał się na medal, system przydzielania punktów znacznie utrudniła rozgrywkę, teraz można pokonać każdego przeciwnika nawet najsłabszą bronią (lagą). Zadania jak zwykle nie zawodzą, zostały one dobrze napisane i miło się je wykonuje bez znużenia. Nadal można spotkać znane nam NPC z jedynki. Ogólnie rzecz biorąc, system walki i zbierania przedmiotów został znacząco poprawiony, gdzie jednym kliknięciem myszki wchodzimy w interakcję, a nie kombinacją LPM+W.


oceny graczy
Genialna Grafika:
Graficznie jest o wiele lepiej niż poprzednio.
Genialny Dźwięk:
Dubbing i muzyka nadal nie zawodzą, miło się tego słucha, ale klimatu z jedynki nie czuć. Jedyne gdzie to kolonia karna, tam jest bardziej ponuro.
Genialna Grywalność:
Grywalnie jest o wiele lepiej, i tak powinno być.
Werdykt - Genialna gra!
Screeny z Gothic II: Noc Kruka (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?