Half-Life 2 (PC)

ObserwujMam (349)Gram (89)Ukończone (141)Kupię (16)

Recenzja gracza - Half-Life 2 (PC)


ADS2PC @ 19:26 28.06.2020
"ADS2PC"

Najlepsza gra w jaką grałem. Pomimo swojego wieku nie czuć ociężałości rodem z poprzednich epok gier. Gdy raz się zagra to się nie oderwie od monitora.Zalety:

Fizyka- W wielu współczesnych grach fizyka potrafi być uboższa. Działa podstawowa balistyka dla broni. Jako że walka toczy się często na bliskich dystansach to wpływ jest zerowy. Tylko przy kuszy balistyka ma znaczenie.

Bronie- Wszystkie (za wyjątkiem pistoletu 9mm) brzmią i gra się bardzo przyjemnie. Każda jest używana w konkretnej sytuacji.

Gravity Gun- Niezwykle pożyteczna i zabójcza broń w szczególności gdy w pobliżu jest coś wybuchowego albo jakaś piła a amunicji brak. Gra się niezwykle przyjemnie. NA końcowych etapach gry służy też do miotania żołnierzami kombinatu co sprawia wiele radości.

Soundtrack- Świetnie współgrający z tym co się dzieje na ekranie.

Grafika- Dzięki niezwykle spójnej oprawie grafika prawie w ogóle się nie zestarzała. Jest bardzo klimatyczna. City 17 przywodzi postsowieckie miasto.

Zagadki logiczne- Często opierają się na spostrzegawczości. Nie są zbyt trudne ale satysfakcjonujące.

Dbałość o detale-  Przykładowo prędkościomierze w pojazdach co jest nieczęste nawet we współczesnych grach działają i faktycznie pokazują prędkość.

Fabuła- Osobiście mnie bardzo wciągnęła. Postacie są barwne oraz obdarzone poczuciem humoru jak np. Alyx Vance.

Wady:

Czasem nierówny poziom trudności- Dla niektórych zaleta a dla innych wada. Przez godzinę może być bardzo prosto a potem kompletnie bez zapowiedzi utykasz na kilka/naście minut przez mini bossa jak strażnik Antlionów albo niemożliwa do uniknięcia zasadzka ze strony Kombinatu.


oceny graczy
Dobra Grafika:
Pomimo 16 lat na karku cały czas gra wygląda dobrze. Starzenie się najbardziej widać po ołówko-kształtnym RPG
Świetny Dźwięk:
Bardzo klimatyczny soundtrack a odgłosy wystrzałów brzmiące bardzo soczyście
Genialna Grywalność:
Grę przechodzi się w 1-3 posiedzenia których czas ogranicza tylko długość doby i/lub zmęczenie gracza
Werdykt - Genialna gra!
Screeny z Half-Life 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?