Assassin's Creed III Remastered (PC)

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Recenzja gracza - Assassin's Creed III Remastered (PC)


ryzu01 @ 02:31 16.05.2019
"ryzu01"

Tragedia w świecie gierGra tragiczna. 

Pytam, jak można tak dobry motyw przewodni spłycić, zniszczyć i zakopać i przyklepać? 

Każde z wydarzeń historycznych jest maksymalnie spłycone i uproszczone podobnie z resztą jak cała gra. Główny bohater to ciapa, pierdoła i niedojda. Jest niekonsekwentny i przewidywalny. Ma problem z zabijaniem największych swoich antagonistów ale wyżynanie zwykłych żołnierzy, którzy wykonują tylko rozkazy już nie, co przyprawiało mnie w cut scenkach o grymas politowania dla jego decyzji.

Co do gry jako całokształtu. Grałem w remaster i muszę przyznać, że tereny leśne skąpane w blasku słońca robią wrażenie, ale miasta ponownie są nudne, nieciekawe i niczym się od siebie nie różnią. To pierwsza część AC, gdzie nie odkryłem całej mapy i nie craftowałem, bo nie było ku temu jakiejkolwiek potrzeby.

Co mnie zniesmaczyło od strony technicznej, to zdecydowanie fakt "tańczących" krawędzi. Grałem w remaster na najwyższych ustawieniach w FHD, a mimo to rzucało się to w oczy. No i te spadki klatek. Musiałem ustawić sobie za pomocą zewnętrznego programu stałą 30kl/s bo nie szło grać.

Na dokładkę wszechobecne bugi, niewidzialne ściany i niedopracowana kolizja obiektów w cutscenkach tylko pogłębiała moje zażenowanie kiczowatą, tandetną fabułą, którą nijak nie da się obronić. 

O fabule nic więcej nie napiszę, bo to aż żal wycierać klawiaturę. Zostawiam to w milczeniu.

To najgorsza gra 3xE w jaką kiedykolwiek grałem.


oceny graczy
Dobra Grafika:
Dobra tylko za poprawienie lokacji leśnych, bo twarze postaci, tekstury, kolizje obiektów, puste skrzynie z bostońską herbatką, kołczan na stroju przyklejony na ślinę, czy miecz przebijający płaszcz, to designerska porażka i nie wiem jak ktoś mógł klepnąć te projekty.
Przeciętny Dźwięk:
Ponownie za brakło mi dźwięków jasno oddających charakter lokacji i czasów w jakich przyszło nam grać.
Okropna Grywalność:
...
Werdykt - Okropna gra!
Screeny z Assassin's Creed III Remastered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?