Assassin's Creed: Brotherhood (PC)

ObserwujMam (399)Gram (117)Ukończone (321)Kupię (109)

Recenzja gracza - Assassin's Creed: Brotherhood (PC)


ryzu01 @ 14:28 11.05.2019
"ryzu01"

Do tej części zdecydowanie najlepsza odsłona serii.Ta część ma najmniej minusów jak do tej pory (do tej części), więc od nich zacznę.

Zdecydowanie największym minusem jest konieczność ukończenia co najmniej słabych poprzedniczek, a to przez wzgląd na fabułę, którą ta część kontynuuje. 

Zdecydowanie na plus zasługuje grafika, która wreszcie wygląda przyzwoicie, choć jest miejscami nierówna. Niektóre elementy otoczenia (a mówię tu o tych kluczowych, interaktywnych elementach) są niedopracowane. Nie mniej jednak zarówno budowa miasta jak i pojedynczych lokacji zasługuje na oklaski, gdyż kluczowe budowle robią naprawdę wrażenie.

Fabuła również ożyła dzięki wyeliminowaniu sztucznego przeciągania, choć zabieg z zablokowaniem mapy może być kontrowersyjny i oby nie powtarzał się w każdej kolejnej części.

Bardzo dobrym pomysłem było wprowadzenie werbowania własnych Assassynów, ale wydaje mi się ten pomysł niewykorzystany w stu procentach.

To co jest w tej grze majstersztykiem, to zdecydowanie udźwiękowienie, które świetnie oddaje mroczny klimat już od pierwszych minut gry.

P.S.

Czy tylko ja zauważyłem, że mapa świata nie odpowiada mapie geopolitycznej z tamtego okresu? Niezła wtopa.


oceny graczy
Dobra Grafika:
Choć miejscami nierówna. Niektóre elementy otoczenia są niedopracowane, co zwłaszcza rzuca się w oczy w końcowym etapie gry.
Genialny Dźwięk:
Genialny soundtrack, który na myśl przypomina mi Prince of Persja WW.
Świetna Grywalność:
Za pierwszym razem nie nudzi, ale za drugim podejściem może frustrować zablokowana mapa.
Werdykt - Świetna gra!
Screeny z Assassin's Creed: Brotherhood (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?