Medal of Honor: Airborne (PC)

ObserwujMam (285)Gram (123)Ukończone (110)Kupię (51)

Recenzja gry Medal of Honor: Airborne (PC)


@ 21.09.2007, 00:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!Osoby lubiące zabawę w większym gronie powinny ucieszyć się z dostępnego w Medal of Honor: Airborne trybu Multiplayer. Po jego wybraniu otrzymujemy kilka opcji rozgrywki. Większość z nich jest standardowa i raczej nie ma sensu ich opisywać. Autorzy przygotowali jednak jeden, całkowicie nowy model zabawy, przypominający kampanie dla jednego gracza. Otóż, wszyscy biorący udział w starciu żołnierze decydują do której strony chcą należeć i następnie, zależnie od podjętej decyzji zajmują się obroną lub atakowaniem punktów strategicznych. Jedna ekipa znajduje się w samolotach i na spadochronach dociera w miejsce walki, druga natomiast trwa na posterunku w oczekiwaniu na ofensywy. Kod sieciowy został dopracowany bardzo dobrze, a więc przyjemność z zabawy jest duża.

Na koniec recenzji warto jeszcze wspomnieć kilka słów na temat oprawy audio-wizualnej programu. Medal of Honor: Airborne działa na nowoczesnym silniku graficznym, dzięki czemu generowany na ekranie obraz charakteryzuje się dużą przejrzystością i wysokiej jakości teksturami. Równie świetnie prezentują się animacje postaci oraz efekty specjalne takie jak motion blur. Nieco słabiej wyglądają natomiast eksplozje, które są mało naturalne i takie jakby (z braku innego słowa) sztuczne…

Medal of Honor: Airborne (PC)

Jeśli chodzi o dźwięk oraz muzykę, to tutaj nie mam w zasadzie żadnych zastrzeżeń. Głosy podłożone pod postaci brzmią naturalnie, dźwięki towarzyszące strzałom są efektowne, a całość uzupełnia klimatyczna muzyka. Oprawa audio robi dobre wrażenie i świetnie pasuje do całej gry!

Ogólnie rzecz biorąc, Medal of Honor: Airborne to bardzo dobra strzelanka FPP. Reklamowana głośno nieliniowość map oraz całkowita swoboda okazały się niestety nieco ograniczone, aczkolwiek sama mechanika rozgrywki sprawia mnóstwo przyjemności i jest satysfakcjonująca. Ludzie z EA Games nie pokazali może w 100% na co ich stać, przygotowali dla nas jednak kawał porządnej gry!


Długość gry wg redakcji:
5h
Długość gry wg czytelników:
7h 26min

oceny graczy
Świetna Grafika:
Ostre, wysokiej jakości tekstury, płynna animacja i dobre efekty specjalne. Zdecydowanie najsłabszym elementem grafiki są wybuchy.
Świetny Dźwięk:
Przygrywająca cicho muzyka, stanowi tło do okrzyków żołnierzy, wybuchów granatów oraz wszechobecnego terkotu karabinów.
Świetna Grywalność:
Swoboda nieco przereklamowana, aczkolwiek przyjemność z rozgrywki ogromna!
Świetne Pomysł i założenia:
Świetna Interakcja i fizyka:
Słowo na koniec:
Kilka drobnych niedociągnięć w żaden sposób nie umniejsza przyjemności czerpanej z najnowszego dzieła EA Games.
Werdykt - Świetna gra!
Screeny z Medal of Honor: Airborne (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSh1zone   @   11:05, 28.04.2009
Gra jest niezła,z wyjątkiem kilka błędów.
0 kudosBlackJoker   @   18:44, 29.04.2009
Podoba mi się modyfikacja broni
0 kudosmodzianexis999   @   17:56, 04.05.2009
fajna gra

ale troche sie nudzi potem
0 kudoskapka96   @   21:18, 03.04.2010
Gra jest fajna lecz nie które błędy są po prostu irytujące 6/10