Warhammer: Mark of Chaos (PC)

ObserwujMam (93)Gram (17)Ukończone (17)Kupię (5)

Warhammer: Mark of Chaos (PC) - recenzja gry


@ 28.03.2007, 00:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!Warhammer: Mark of Chaos prócz rozgrywek dla pojedynczego gracza, oferuje także tryb zabawy wieloosobowej. Mechanika starć jest oczywiście bardzo podobna do tej z trybu jednoosobowego, przyjemność jednak znacznie większa. Przeciwnik komputerowy nie jest bowiem nigdy równie wymagający jak prawdziwy człowiek… bitwy pomiędzy graczami są dynamiczniejsze i bardziej wciągające. Całość działa sprawnie i szybko dzięki odpowiednio zoptymalizowanemu kodowi oraz świetnie zbalansowanym jednostkom. Graczy chętnych do zabawy również nie brakuje, a co za tym idzie po ukończeniu kampanii dla pojedynczego gracza, tryb wieloosobowy zapewni dodatkowe dni, tygodnie, a może nawet miesiące przyjemności!

Na koniec recenzji Warhammer: Mark of Chaos zostało jeszcze wspomnieć kilka słów na temat oprawy audio-wizualnej. Choć nie stoi ona na najwyższym poziomie, to jednak jej wykonanie nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Jednostki wymodelowane zostały idealnie i nawet na największym zbliżeniu prezentują się bardzo efektownie. Rozbłyski, wybuchy oraz inne bajery towarzyszące rzucaniu zaklęć również prezentują się świetnie i pozwalają naprawdę poczuć potęgę drzemiącą w rękach bohaterów. Całość oprawy wizualnej uzupełnia otaczający gracza świat, który podobnie jak pozostałe elementy prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

Warhammer: Mark of Chaos (PC)

Pochwalić trzeba również ekipę odpowiedzialną za udźwiękowienie gry. Muzyka, efekty specjalne oraz dialogi zostały nagrane bardzo dobrze i pozwalają poczuć klimat rozgrywki. Niestety polski wydawca gry – firma Cenega Poland, nie do końca postarał się o profesjonalną lokalizację. W trakcie zabawy natrafiamy na wiele błędów, brakujących tłumaczeń oraz przekłamań, których po prostu nie powinno być! Dzięki pozostałościom oryginalnego tłumaczenia, jestem także skłonny powiedzieć, że aktorzy biorący udział w polskiej lokalizacji brzmią znacznie gorzej niż Ci z oryginału! Szkoda, że nie jest tak jak być powinno!

Warhammer: Mark of Chaos to bardzo dobra gra strategiczna, posiadająca najlepsze elementy gier RPG. Myślę, że bez zawahania jestem skłonny polecić tą produkcję nie tylko fanom świata Warhammer, lecz również wszystkim graczom pragnącym dobrej strategii, mogącej pochłonąć wiele godzin z ich wolnego czasu!

Na koniec pragnę jeszcze wspomnieć, że Warhammer: Mark of Chaos działa bez najmniejszych problemów w systemie Windows Vista! Posiadacze nowej wersji okienek mogą więc bez obawy zaglądnąć do sklepów!


Długość gry wg redakcji:
20h
Długość gry wg czytelników:
nie podano

oceny graczy
Świetna Grafika:
Świetny Dźwięk:
Genialna Grywalność:
Świetne Pomysł i założenia:
Świetna Interakcja i fizyka:
Słowo na koniec:
Werdykt - Świetna gra!
Screeny z Warhammer: Mark of Chaos (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?