RTL Ski Jumping 2007 (PC)

ObserwujMam (201)Gram (145)Ukończone (14)Kupię (19)

RTL Ski Jumping 2007 (PC) - recenzja gry


@ 25.02.2007, 00:00
Piotrek "Seth" ChmielewskiOprócz grafiki musi być także muzyka, której w Ski2007 wyraźnie brakuje. Jakaś tam melodyjka w każdym menu i dźwięki piszczałek na skoczniach są niewystarczające… ścieżka dźwiękowa jest po prostu do bani! Na plus można zaliczyć natomiast komentatorze, które brzmią całkiem przyjemne i nie są tak dokuczliwe jak np. w PES6!

Na koniec wspomnę jeszcze o trybie Multiplayer bez którego ta gra leżałaby teraz gdzieś u mnie w kącie i czekała na totalne zapomnienie. Skakanie z innymi graczami daje mnóstwo frajdy, a kod programu nie powoduje żadnych lagów ani błędów… Po ukończeniu wszystkich trybów w pojedynkę, multiplayer stanowi świetną kontynuację zabawy!

RTL Ski Jumping 2007 (PC)

Podsumowując, muszę przyznać, że RTL Ski jumping 2007 to całkiem przyjemna gra ze skoczkami w roli głównej. Choć program nie zachwyca oprawą audio-wizualną i nie posiada oryginalnych nazwisk zawodników, to jednak spędziłem przy nim wiele godzin i myślę, że kolejne jeszcze przede mną! Dla fanów skoków narciarskich, pozycja warta uwagi!


Długość gry wg redakcji:
0h
Długość gry wg czytelników:
73h 1min

oceny graczy
Dobra Grafika:
Przeciętny Dźwięk:
Świetna Grywalność:
Dobre Pomysł i założenia:
Dobra Interakcja i fizyka:
Słowo na koniec:
Werdykt - Dobra gra!
Screeny z RTL Ski Jumping 2007 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?