Onimusha 3: Demon Siege (PC)

ObserwujMam (24)Gram (14)Ukończone (8)Kupię (2)

Onimusha 3: Demon Siege (PC) - recenzja gry


@ 07.08.2006, 00:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!Poza dwoma wspomnianymi niedoróbkami pozostałe aspekty programu zrealizowano bardzo dobrze. Grafika nie jest w stanie równać się z obrazem generowanym przez silnik graficzny Source lub Cry Engine, lecz jest wystarczająco dobra aby zadowolić każdego komputerowca. Wszystkie modele postaci są szczegółowe, a animacja jest płynna i bardzo realistyczna. Jedynie tekstury są nieco słabej jakości, i czasami robią wrażenie zamazanych. Na szczęście widać to tylko po dużym zbliżeniu. Szybka akcja, oraz dynamiczne walki nie pozwalają na zbytnie błądzenie kamerą po obiektach i zastanawianie się, czy przypadkiem ta, czy tamta tekstura nie powinna być nieco lepsza.

Szczególnie efektownie wyglądają natomiast wspaniale zrealizowane scenki przerywnikowe. Japońscy graficy słyną z umiejętności tworzenia niezwykle sugestywnych i realistycznych filmów łączących kolejne etapy fabuły. Onimusha 3 jest potwierdzeniem tej reguły. Wszystkie scenki ogląda się z ogromnym zainteresowaniem i skupieniem.

Onimusha 3: Demon Siege (PC)

Oprawa dźwiękowa dziecka Capcom jest prawie równie dobra jak wizualna. Głosy aktorów brzmią naturalnie i przekonująco, a efekty towarzyszące walkom oraz muzyka sprawiają, że każdy pojedynek jest wspaniałym przeżyciem.

Onimusha 3 to jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać. Fabuła jest genialna, sposób jej prezentacji wciągający, a grywalność całego programu to jego najlepsza strona. Uważam że każdy fan dobrych gier akcji, z ciekawą historią powinien skusić się na zakup Onimushy. Ta pozycja to klasyk!


Długość gry wg redakcji:
6h
Długość gry wg czytelników:
13h 9min

oceny graczy
Świetna Grafika:
Świetny Dźwięk:
Genialna Grywalność:
Genialne Pomysł i założenia:
Genialna Interakcja i fizyka:
Słowo na koniec:
Werdykt - Genialna gra!
Screeny z Onimusha 3: Demon Siege (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?