BANG! The Official Videogame (PC)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Recenzja gry BANG! The Official Videogame (PC)


@ 12.11.2011, 16:29
Kamil "zvarownik" Zwijacz


Można grać samemu, ale sednem sprawy są rozgrywki multiplayer i to nie byle jakie, bo oficjalnie od 12 listopada bieżącego roku, mogą ze sobą szarpać posiadacze iPhone’ów, iPadów, PC i Netbooków Atom, czyli jest to multiplatformowy multicorss! Oczywiście grającemu jest to bez różnicy, na czym łupie przeciwnik, ale takiego mixu platform chyba jeszcze nie było. W każdym bądź razie, partyjki z ludźmi są o wiele bardziej ekscytujące od tych z kompem i podejrzewam, że będę się w to bawił od czasu do czasu przez długie, długie miesiące. Oczywiście są też rankingi, a także osiągnięcia, więc gra oprócz góry wyśmienitej zabawy, daje nam też jakieś cele.Oprawy graficznej nie ma sensu opisywać, bo to po prostu stół, a na nim karty i wizerunki postaci. Za to dźwięk jest prześwietny, westernowy. Grając w ten tytuł, czułem się jakbym jechał na koniu (bez skojarzeń proszę) przez prerie i takie tam dziwne rzeczy. Świetny i zabawny jest, tyle.

BANG! The Official Videogame to genialna produkcja. Może na taką nie wygląda, może po przedstawieniu założeń nic Was w niej nie jara, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Mistrzostwo!


Długość gry wg redakcji:
0h
Długość gry wg czytelników:
20h 0min

oceny graczy
Przeciętna Grafika:
Karty i stół.
Świetny Dźwięk:
Przypomnijcie sobie któryś z filmów o Dzikim Zachodzie i będzie mieli pełen obraz warstwy muzycznej, świetne.
Genialna Grywalność:
Nie mogę się od tej gry oderwać!
Genialne Pomysł i założenia:
Zwykła/niezwykła gra w karty.
Genialna Interakcja i fizyka:
W końcu można grać na komputerze z posiadaczami tabletów i telefonów (chodzą także słuchy o wersji na konsole!).
Słowo na koniec:
Z BANG! The Official Videogame jest jak z papierosami, skosztujesz raz i jeżeli Ci się spodoba to do listy dopisujesz kolejny nałóg.
Werdykt - Genialna gra!
Screeny z BANG! The Official Videogame (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?