Catwoman (PC)

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Recenzja gry Catwoman (PC)


@ 09.09.2004, 00:00
"Cates"

Nie wszyscy mężczyźni pewnie odczuliby podniecenie spotykając na swej drodze Kobietę Kota, wciśniętą w czarny, skórzany, pocięty kostium z ledwością zakrywający ciało i wywijającą długim biczem. Nie każdy bowiem mężczyzna jest masochistą i lubi czuć nad sobą władzę kobiety.

Nie wszyscy mężczyźni pewnie odczuliby podniecenie spotykając na swej drodze Kobietę Kota, wciśniętą w czarny, skórzany, pocięty kostium z ledwością zakrywający ciało i wywijającą długim biczem. Nie każdy bowiem mężczyzna jest masochistą i lubi czuć nad sobą władzę kobiety. No właśnie, w życiu może nie, ale co byście powiedzieli na wampa w kocim przebraniu na monitorach waszych pecetów i konsoli? Tak już lepiej.Electronic Arts stworzyło grę Catwoman na podstawie filmu o tym samym tytule, z Halle Berry w roli głównej. Film i gra swoją fabułą opowiadają historię zdrady i zemsty. Patience Philips, cicha, nierzucająca się w oczy dziewczyna, pracuje jako projektantka w jednej z wielkich firm kosmetycznych, przez przypadek odkrywa, że jeden z produkowanych przez firmę kremów jest naszpikowany toksycznymi chemikaliami. Pracownicy firmy wydają na nią wyrok śmierci, Patience ginie. W dziwnych okolicznościach ożywa jednak i swoim zachowaniem zaczyna przypominać kota. Przeobraża się z niepewnej siebie, szarej, pospolitej dziewczyny w emanującą seksapilem, erotyzmem i kocim wdziękiem kobietę. Z zakrytą przez maskę twarzą, Patience eliminuje po kolei tych, którzy chcieli jej śmierci.

Nasza bohaterka, dzięki kocim instynktom odczuwa każde niebezpieczeństwo. Doskonale radzi sobie z przeciwnikami. Wywija swoim długim batem, skacze, odbija się od ścian, doskonale biega, mimo, że nosi szpilki. Maszty i metalowe pręty nie są dla niej żadną przeszkodą. Każdy zadany cios może spowodować reakcję z otoczeniem, gdy przeciwnik na przykład wpada na kosze ze śmieciami lub spada w przepaść. Kotka potrafi widzieć w ciemności, znaleźć trop i podążać nim. Sposób walki, jakim włada Catwoman, bazuje na brazylijskiej sztuce Capoeira. Niestety jednak zasób ciosów w tej technice jest niezwykle ubogi i nie mamy co liczyć na wielkie wrażenia.Mamy do pokonania trzynaście etapów, które odbywać się będą w sześciu lokacjach. Na każdym będziemy musieli załatwić kilka spraw, kogoś unieszkodliwić, a po zaliczeniu danego zadania, otrzymamy w nagrodę kilka diamentów. Za błyskotki możemy nabyć kilka różne dodatkowe zdolności, jak na przykład lepsze posługiwanie się batem.


Screeny z Catwoman (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?