Konkurs dla fanów Age of Wulin - szczegóły


Wraz z firmą Webzen przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich fanów gry Age of Wulin. Darmowego MMORPG, w klimatach Dalekiego Wschodu. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, wystarczy, że możliwie jak najszybciej odpowiecie na pięć specjalnie przygotowanych pytań (będą się pojawiać jedno po drugim, w miarę przebiegu konkursu) i podeślecie na adres konkursy@miastogier.pl screen zawierający postać w Age of Wulin, posiadającą taką samą nazwę, jak Wasz login na portalu. Darmowe konto w grze założycie w tym miejscu.

     Nagrody:

1. miejsce: myszka Razer Naga Hex, pendrive Age of Wulin i koszulka Age of Wulin;
2. miejsce: myszka Razer Naga Hex, pendrive Age of Wulin i koszulka Age of Wulin;
3. miejsce: pendrive stylizowany na przedmiot z gry Age of Wulin i koszulka Age of Wulin;
4. miejsce: pendrive stylizowany na przedmiot z gry Age of Wulin i koszulka Age of Wulin;
5. miejsce: pendrive stylizowany na przedmiot z gry Age of Wulin i koszulka Age of Wulin.


  
Opis gry:

Age of Wulin to niezwykle rozbudowane MMORPG, którego akcja przenosi gracza do Feudalnych Chin. Produkcja nastawiona jest na dynamiczne pojedynki z przeciwnikami, a najważniejszą rolę w bojach odgrywają umiejętności bitewne. Te zależą od szkoły walki, którą wybierzemy, jak również od sposobu szkolenia naszego bohatera. Co istotne, tytuł nie funkcjonuje na zasadzie standardowych punktów umiejętności. Rozwój protagonisty zrealizowano dzięki księgom oraz nauczycielom. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.
Zasady udziału:

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć w sumie na 5 pytań, które pojawią się nie wcześniej, niż w określonym przez redakcję terminie. Każde pytanie zostało określone jednym, dodatkowym warunkiem, w tym przypadku, aby udzielić odpowiedzi, konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby punktów. Licznik potrzebnej puli wyświetlany jest bezustannie w belce konkursowej, a kiedy dany gracz osiągnie potrzebną liczbę, będzie w stanie wpisać odpowiedź na wyświetlane pytanie. Lista poprawnych odpowiedzi, jak również zestaw zwycięzców zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu. O wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi, jak również czas ich udzielania. Tak więc, im szybciej, tym lepiej! Co istotne, w trakcie trwania konkursu należy podesłać screen zawierający postać w grze Age of Wulin, o takiej samej nazwie, jak login na portalu MiastoGier.pl, na adres konkursy@miastogier.pl - zgłoszenia bez fotek nie będą brane pod uwagę.


Podsumowanie zasad:

* otrzymujecie 5 pytań, na przestrzeni 14 dni;
* na adres konkursy@miastogier.pl przesyłacie screen z gry Age of Wulin, z postacią o takiej samej nazwie, jak login na portalu - screen należy wysłać w trakcie trwania konkursu;
* pytania wymagają nie tylko odpowiedzi, ale również odpowiedniej liczby punktów;
* punkty zdobywacie po prostu za odwiedzanie portalu;
* zwycięzcy zostaną ukazani po zakończeniu konkursu;
* o wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania.