Konkurs DOBRA GRA - szczegóły

Wraz z firmą Techland mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie. Do wygrania w nim są dwa komplety po 8 gier z serii "Dobra Gra" każdy, aby zgarnąć jeden z zestawów wystarczy odpowiedzieć na 6 prostych pytań, które pojawią się w naszym specjalnym module konkursowym, widocznym na każdej podstronie, kilka centymetrów pod logo portalu.


Nagrody:

1. miejsce: Komplet gier wchodzących w skład serii Dobra Gra;
2. miejsce: Komplet gier wchodzących w skład serii Dobra Gra;


     Opis serii:

Specjalnie wyselekcjonowane produkcje, które zjednały sobie zarówno przychylność graczy, jak i krytyków branży. Decydując się na zakup pudełka z logo serii Dobra Gra, masz pewność, że nie dostaniesz kota w worku. Obecnie w serii dostępne są:

* Call of Juarez Wild West Pack;
* Call of Juarez The Cartel - Shotgun Edition;
* Depth Hunter - Wielki Błękit;
* Flatout 2 Pack;
* Sanctum;
* Xotic;
* Xpand Rally Extreme Pack;
* To the Moon.

Właśnie te gry wchodzą w skład każdego z dwóch pakietów.
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć w sumie na 6 pytań, które pojawią się nie wcześniej, niż w określonym przez redakcję terminie. Dodatkowo, każde pytanie zostało określone jednym, dodatkowym warunkiem, w tym przypadku, aby udzielić odpowiedzi, konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby punktów. Licznik potrzebnej puli wyświetlany jest bezustannie w belce konkursowej, a kiedy dany gracz osiągnie potrzebną liczbę, będzie w stanie wpisać odpowiedź na wyświetlane pytanie. Lista poprawnych odpowiedzi, jak również zestaw zwycięzców zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu. O wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi, jak również czas ich udzielania. Tak więc, im szybciej, tym lepiej!


Podsumowując zasady:

* otrzymujecie 6 pytań, na przestrzeni 12 dni;
* pytania wymagają nie tylko odpowiedzi, ale również odpowiedniej liczby punktów;
* punkty zdobywacie po prostu za odwiedzanie portalu;
* zwycięzcy zostaną ukazani po zakończeniu konkursu;
* o wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania.