Konkurs Symulator Farmy: Legendarne Maszyny - szczegóły

W związku ze zbliżającą się premierą gry Symulator Farmy: Legendarne Maszyny postanowiliśmy, wraz z firmą Techland, przygotować dla Was kolejny świetny konkurs. Do zgarnięcia jest pięć egzemplarzy wspomnianej powyżej produkcji, a żeby dostać jeden z nich w swoje ręce wystarczy wziąć udział w konkursie, odpowiadając na zadane pytanie poprawnie i szybciej od pozostałych czytelników portalu.

Nagrody:

1. miejsce: gra Symulator Farmy: Legendarne Maszyny;
2. miejsce: gra Symulator Farmy: Legendarne Maszyny;
3. miejsce: gra Symulator Farmy: Legendarne Maszyny;
4. miejsce: gra Symulator Farmy: Legendarne Maszyny;
5. miejsce: gra Symulator Farmy: Legendarne Maszyny;

Opis gry:

Zasiądź za sterami autentycznych legendarnych maszyn. Kieruj potężnymi legendarnymi traktorami, żniwiarkami, kombajnami i prowadź swoją farmę w malowniczej Toskanii lub u podnóża Alp. Siej, oraj pola, zbieraj plony i sprzedawaj je. Zajmij się hodowlą krów i innych zwierząt oraz doglądaj swojego inwentarza.

Cechy gry:

* Wiernie odwzorowane maszyny z lat 50, 60 i 70 XX wieku.
* Realistyczna fizyka.
* Niesamowite krajobrazy.
* Zabawa na wiele godzin.Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć w sumie na 10 pytań, które pojawią się nie wcześniej, niż w określonym przez redakcję terminie. Dodatkowo, każde pytanie zostało określone jednym, dodatkowym warunkiem, w tym przypadku, aby udzielić odpowiedzi, konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby punktów. Licznik potrzebnej puli wyświetlany jest bezustannie w belce konkursowej, a kiedy dany gracz osiągnie potrzebną liczbę, będzie w stanie wpisać odpowiedź na wyświetlane pytanie. Lista poprawnych odpowiedzi, jak również zestaw zwycięzców zostaną opublikowane po zakończeniu konkursu. O wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi, jak również czas ich udzielania. Tak więc, im szybciej, tym lepiej!

Podsumowując zasady:
* otrzymujecie 10 pytań, na przestrzeni 10 dni;
* pytania wymagają nie tylko odpowiedzi, ale również odpowiedniej liczby punktów;
* punkty zdobywacie po prostu za odwiedzanie portalu;
* zwycięzcy zostaną ukazani po zakończeniu konkursu;
* o wygranej decyduje liczba poprawnych odpowiedzi oraz szybkość ich udzielania;