Beta Call of Duty: Modern Warfare - jak zagrać, kiedy start?


Dirian @ 00:04 11.09.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Czas sprawdzić najnowsze Call of Duty - przypominamy kiedy startują otwarte beta-testy i podpowiadamy co zrobić, aby wziąć w nich udział.

Zaplanowane na 25 października 2019 roku Call of Duty: Modern Warfare zapowiada się na najciekawszego CoD-a od wielu lat. Mocno przemodelowany silnik, nowe tryby rozgrywki i masa innych nowości oraz usprawnień budzą bardzo pozytywne emocje. Studio Infinity Ward jest na tyle pewne swojego projektu, że pozwala nam sprawdzić grę w ramach otwartej bety.

Jedna beta już co prawda za nami - zagrali posiadacze PlayStation 4, którzy zamówili grę przed premierą. Obecnie dostęp będzie jednak znacznie łatwiejszy. Rozpiska prezentuje się następująco:

Pierwsza tura - wyłącznie na PS4:

  • 12-13 września - wczesny dostęp (PS4)
  • 14-16 września - otwarta beta (PS4)

Druga tura - PC, PS4, XOne i funkcja cross-play:

  • 19-20 września - wczesny dostęp (PC + Xbox One), otwarta beta (PS4)
  • 21-23 września - otwarta beta (PC + PS4 + Xbox One)

Otwarta beta oznacza, że grę może przetestować każdy chętny - wystarczy tylko pobrać pliki z betą z usług Battle.net (PC), PS Store (PS4) i Xbox Store (XOne). W ramach wczesnego dostępu kilka dni szybciej zagrają osoby, które kupiły grę przed premierą. Warto dodać, że pliki można pobrać nieco szybciej - około 2 dni przed każdym z wyżej wymienionych terminów.

W otwartej becie Call of Duty: Modern Warfare sprawdzimy prawdopodobnie tryby Dominacja oraz TDM. Możliwe też, że przetestujemy nowy wariant Gunfight, ale nie jest to oficjalnie potwierdzone.

Studio Infinity Ward wciąż nie podało wymagań sprzętowych wersji PC. Liczymy jednak, że poznamy je w przyszłym tygodniu - przed oficjalnym startem bety na blaszakach.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?