Darmowe gry w Games with Gold w 2018 roku - pełna lista


Materdea @ 20:23 31.12.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Z roku na rok biblioteka posiadaczy konsol Xbox One oraz Xbox 360 regularnie się powiększa. Subskrypcja abonamentu Xbox Live Gold nie tylko udostępnia płacącym możliwość grania w sieci, ale dostarcza również comiesięcznych nowych gier. Postanowiliśmy podsumować tytuły, które padły łupem posiadaczy popularnego „Golda”. Czy warto było posiadać subskrypcję w ostatnich 12 miesiącach?

Choć konsole firmy Microsoft w Polsce nie są najpopularniejszym sprzętem (daleko im do aktualnie najchętniej kupowanej marki PlayStation, a obecna generacja tylko ten dystans powiększyła), to zachodnia korporacja nie załamuje rąk i dzielnie wspiera zarówno naszych graczy, jak i tych na całym świecie.

Dowodem na to może być oferta gier oferowanych w ramach abonamentu Xbox Live Gold ukryta pod nazwą Games with Gold. Co miesiąc oferowane są cztery gry – dwie na Xboksa One i dwie na Xboksa 360. Co ważne, dzięki wstecznej kompatybilności nie musimy posiadać obu sprzętów – stare gry z GwG odpalimy w ramach tej „umiejętności” również na XONE!

Poniżej możecie zapoznać się z listą wszystkich produkcji oferowanych przez MS na przestrzeni mijających 12 miesięcy. Lista została podzielona według miesięcy i konsol, jednak jak wspomniałem wyżej, wszystko możecie odpalić tylko na Xboksie One.

Games with Gold w styczniu:

Games with Gold w lutym:

Games with Gold w marcu:

Games with Gold w kwietniu:

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?