Prezentownik 2018 - jakie gry dla Xboksa One na prezent?


bigboy177 @ 12:54 02.12.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Monster Hunter WorldPC, PS4, X1

Na chwilę odejdziemy od strzelania, ale pozostaniemy w klimatach sieciowych, a w szczególności współpracy. Monster Hunter World to jedna z najlepszych gier początku bieżącego roku. Tytuł wciąż sprzedaje się wyśmienicie, mimo że podejmowana przez niego tematyka jest dość unikatowa.

W Monster Hunter World zajmujemy się polowaniem na potężne i niebezpieczne potwory. Każdy z nich stanowi niemałe wyzwanie, a zatem często najlepiej połączyć siły z innymi graczami i wspólnie ruszyć na polowanie.

Każde wyzwanie rozpoczynamy od gromadzenia surowców – robimy to na częściowo otwartej mapie, biegając i szukając wszystkiego, co będziemy w stanie wykorzystać. Następnie przechodzimy do tropienia pokraki, by finalnie rzucić jej wyzwanie.

Przy Monster Hunter World bawić będzie się dobrze każdy, trzeba jednak sporo cierpliwości, aby ogarnąć wszystkie systemy gry i opanować wyrafinowany system walki.

FIFA 19PC, PS4, X1, Switch

Przedostatnia propozycja dla fanów wyzwań do FIFA 19 – czyli najnowsza odsłona kopanki od studia Electronic Arts.

Podobnie, jak w przypadku części poprzednich, mamy do czynienia z ewolucją, a nie rewolucją. Twórcy usprawnili wiele elementów projektu, dodając przy okazji garść mniejszych lub większych nowości. Nie zmienili jednak niczego na tyle, aby fani nie mogli się odnaleźć.

Wirtualna piłka nożna przemówi do każdego fana tego sportu, niezależnie od wieku. Całość prezentuje się bardzo dobrze, a prócz tego, że oferuje zabawę w pojedynkę, pozwala też na potyczki wieloosobowe. Czy można chcieć czegoś więcej?

Call of Duty: Black Ops IVPC, PS4, X1

Na koniec zostawiliśmy sobie jeszcze jedną strzelankę - Call of Duty: Black Ops IV. Tegoroczne wydanie popularnego cyklu pozbawione jest trybu dla jednego gracza, a zatem pamiętajcie o tym podczas zakupu.

Twórcy, przygotowując Call of Duty: Black Ops IV, postanowili się skupić na potyczkach wieloosobowych. Z tego względu do naszej dyspozycji jest klasyczne współzawodnictwo, a także tryb współpracy. Całkowitą nowością jest natomiast Blackout, czyli model zabawy oparty na popularnym ostatnio Battle Royale.

Call of Duty: Black Ops IV to szybkie i dynamiczne starcia, na nieco mniejszych mapach niż te, które znaleźć można między innymi w Battlefield V. Nie jest to oczywiście w żadnym razie wadą projektu, a jego unikatową cechą. To dzięki nieco skompresowanym mapom starcia są tak błyskawiczne.

Call of Duty: Black Ops IV na dość wysłużonym silniku graficznym, więc żadnych wodotrysków się nie spodziewajcie. Nie o to tu chodzi.

Gra przeznaczona jest dla odbiorców dorosłych – głównie przez wysoki poziom przemocy.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:15, 03.12.2018
My wczoraj kupiliśmy na prezent na XO... Simsy 4 Uśmiech
0 kudosguy_fawkes   @   17:10, 03.12.2018
Wymowne jest to, że zamiast połowy tej listy można komuś po prostu podarować rocznego Game Passa. Puszcza oko Na dodatek brakuje tu gier wyłącznie na XO, ale to już kwestia polityki producenta, który z jednej strony chce unifikować platformy, a z drugiej utrudnia życie graczom pecetowym, wciskając na siłę swój zabugowany sklep.
Nie powiem, bo z tej listy chętnie znalazłbym pod choinką Cupheada i RDR 2, choć to drugie dopiero po zaliczeniu poprzedników. Swoją drogą dobrym prezentem dla posiadacza XO będzie też drugi pad - może jakiś mniej standardowy, a jak kogoś stać, to wypasiony Elite. ;)
0 kudosshuwar   @   08:14, 04.12.2018
Moje dzieciaki mają 2 pady... i tylko kłótnie z tego powodu. Bo ona mu nie podała czegoś tam, albo on ją rozjechał i takie tam Uśmiech
0 kudosMicMus123456789   @   15:57, 04.12.2018
Dlatego ja unikam gier w Co-opie xD