Prezentownik 2018 - jakie gry dla Nintendo Switch na prezent?


bigboy177 @ 12:29 01.12.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Mając za sobą tytuły ekskluzywnie dostępne na Nintendo Switch (choć niektóre są też na WiiU), możemy na spokojnie zająć się projektami multiplatformowymi, czyli takimi, które nabyć można nie tylko na sprzęcie Nintendo, ale również na innych urządzeniach do grania. Mogą to być oczywiście inne konsole (PS4, X1), a także komputery osobiste. Dlaczego akurat na Switch zagrać? Ano dlatego, że to bardzo przyjemny proces, a wersje dla Switcha często mają też unikatowe rozwiązania.

Diablo IIIPC, PS4, X1, Switch

Tytuł ten nie wymaga raczej zbyt dokładnej charakterystyki. To ostatnie przedsięwzięcie studia Blizzard, umiejscowione w uniwersum słynnego Diablo (Sanktuarium). Standardowo, mamy do czynienia z hack'n'slashem, wzbogaconym o różnej maści elementy RPG.

Naszym celem jest przemieszczanie się po pełnych przeciwników mapach, eliminowanie ich, wykonywanie zadań pobocznych i gromadzenie jak najlepszego wyposażenia. Robimy to, aby dobrnąć do finału i zwyciężyć czekającego na końcu bossa (po drodze ubijając pomniejszych).

Diablo III, po licznych aktualizacjach, jest jednym z najbardziej grywalnych action RPG na rynku, a zatem jeśli obdarowywany w nie jeszcze nie grał, a lubi tego typu projekty, na pewno będzie uradowany.

Wolfenstein II: The New ColossusPS, PS4, X1, Switch

Odświeżony cykl Wolfenstein to prawdziwie porywające doświadczenie. Pierwsza jego część nie zadebiutowała na Nintendo Switch, ale w dwójkę da się grać i sprawia ona mnóstwo przyjemności.

Jeśli nie wiecie "z czym to się je", błyskawicznie wyjaśniam, że Wolfenstein II: The New Colossus to pierwszoosobowy shooter, w którym kierujemy poczynaniami słynnego B.J. Blazkowicza. Facet jest prawdziwym twardzielem - co zresztą udowadnia w trakcie przechodzenia kolejnych miejscówek - i z finezją posługuje się każdym rodzajem broni.

Wolfenstein II: The New Colossus to tytuł nastawiony na kampanię dla jednego gracza. Z tego względu oferuje wyłącznie angażującą fabułę, a także wyzwania, które da się realizować w dowolnej kolejności. Nie ma tu natomiast żadnych potyczek wieloosobowych.

Kupując produkcję upewnijcie się, że obdarowujecie osobę dorosłą. To nie jest FPS dla młodszych graczy.

The Elder Scrolls V: SkyrimPC, PS4, X1, Switch

The Elder Scrolls V: Skyrim to tytuł, który można kochać lub nienawidzić. Fabuła nie jest w nim jakoś szczególnie porywająca, ale kreacja świata to klasa sama w sobie.

Jeśli obdarowywana osoba ceni sobie rozbudowane RPG, w których jest mnóstwo misji głównych i pobocznych, a także nie ma nic przeciwko setkom godzin szwendania się i poszukiwania poukrywanych w wirtualnym świecie sekretów, na pewno będzie zadowolona.

The Elder Scrolls V: Skyrim na konsoli Nintendo Switch to wydanie kompletne, zawierające wszystkie dodatki i aktualizacje. Dla fana RPG pozycja to obowiązkowa.

Sprawdź także:

Diablo III

Premiera: 15 maja 2012
PC, PS3, XBOX 360

Diablo III to wyjątkowe połączenie elementów RPG oraz gry akcji. Program stanowi kontynuację jednej z najlepszych serii dedykowanych komputerom PC.Podobnie jak w edycjach...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?