Prezentownik 2018 - jakie gry dla Nintendo Switch na prezent?


bigboy177 @ 12:29 01.12.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Hyrule Warriors: Definitive EditionSwitch

Hyrule Warriors zadebiutowało pierwotnie na konsoli Nintendo WiiU - stało się to w 2014 roku. Dwa lata później trafiło też do właścicieli konsol 3DS, aby wreszcie, w formie edycji definitywnej, zagościć w rękach posiadaczy Nintendo Switch.

Hyrule Warriors o pełne akcji RPG, którego wydarzenia rozgrywają się we wspaniałym i niezwykle popularnym świecie serii The Legend of Zelda. Można rzec, że to swoisty spin-off wspomnianego cyklu, czerpiący inspirację z Dynasty Warriors.

Mamy więc do czynienia ze slasherem, w którym obserwujemy na ekranie przede wszystkim dynamiczne pojedynki. Rozwijamy oczywiście protagonistę, przemierzamy duże otwarte lokacje i gromadzimy nowe wyposażenie. Okazyjnie musimy się też zmierzyć z jakimś bossem.

Hyrule Warriors: Definitive Edition zawiera wszystkie dodatki i usprawnienia, jakie otrzymała pierwotna wersja tytułu.

Donkey Kong: Tropical FreezeSwitch, WiiU

Donkey Kong: Tropical Freeze nie jest do końca tytułem ekskluzywnym dla Switch, albowiem zadebiutowało najpierw na sprzęcie poprzedniej generacji, a konkretniej na konsoli WiiU.

Jak nie trudno się domyślić, głównym bohaterem Donkey Kong: Tropical Freeze jest słynny goryl. Fabuła przedstawia tym razem inwazję jakiś dziwnych i agresywnych zwierząt, które postanawiają podbić rodzinną wyspę Konga. Małpiszon się na to oczywiście nie godzi i postanawiać stawić czoła najeźdźcom.

Żeby było ciekawiej, przez kampanię fabularną da się przebrnąć zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie innego gracza. Po wybraniu drugiej ewentualności, kompan będzie kontrolował ruchy Diddy albo Dixie. Obu bohaterów obserwujemy oczywiście z boku, mimo że całość zrealizowano w trzech wymiarach.

Donkey Kong: Tropical Freeze oferuje urokliwą oprawę wizualną, tak charakterystyczną dla cyklu o Donkey Kongu.

Rollercoaster Tycoon AdventuresSwitch

Rollercoaster Tycoon Adventures to kolejna odsłona słynnej serii, w której zajmujemy się budowaniem i zarządzaniem parkiem rozrywki. Jak na symulator ekonomiczny przystało, zabawę zaczynamy od opracowania biznes planu, którego następnie musimy się trzymać.

Jeśli wszystko idzie dobrze, gości w parku przybywa, co natomiast przekłada się na dodatkowe fundusze, umożliwiające dalsze inwestycje. Nigdy jednak nie możemy zapomnieć o zadowoleniu klientów, albowiem nawet świetnie prosperująca firma może z dnia na dzień zbankrutować.

Rollercoaster Tycoon Adventures oferuje w pełni trójwymiarową i bardzo przyjemną dla oka oprawę, a ze względu na swoją tematykę, nadaje się dla graczy w każdym wieku.

Sprawdź także:

Diablo III

Premiera: 15 maja 2012
PC, PS3, XBOX 360

Diablo III to wyjątkowe połączenie elementów RPG oraz gry akcji. Program stanowi kontynuację jednej z najlepszych serii dedykowanych komputerom PC.Podobnie jak w edycjach...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?