E3 2016 - wszystkie gry w jednym miejscu


Redakcja MiastoGier.pl @ 11:50 13.06.2016

Gameplaye, trailery, screeny i najnowsze wieści! W poniższym artykule znajdziecie odnośniki do wszystkich najważniejszych informacji prosto z E3 2016.

Choć targi E3 2016 trwają oficjalnie w dniach 14-16 czerwca, to standardowo najciekawsze wieści docierają do nas wcześniej, kiedy to największe firmy organizują swoje konferencje. Wysyp wszelakich trailerów, gameplayów czy screenów może być nieco przytłaczający, szczególnie jeżeli nie śledzimy kolejnych wydarzeń na bieżąco. Dlatego specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie najważniejsze wieści w jednym artykule!

Materiał będzie na bieżąco aktualizowany, wraz z kolejnymi konferencjami. Zaglądajcie tu jednak również w trakcie trwania głównej imprezy, dostępnej dla szerszych tłumów, bo i wówczas ujrzymy z pewnością kolejne ciekawe materiały, które nie zmieściły się na scenie.

Harmonogram pokazów na E3 2016 i linki do transmisji znajdziecie w tym miejscu.


Electronic Arts (osobna impreza EA Play):


Bethesda:


Ubisoft:


Microsoft:


Sony:


Pozostałe firmy:

CD Projekt RED:

Deck13:

Deep Silver:

Square Enix:

2K Games:

Warner Bros.:

Telltale Games:

Focus Home Interactive:

MercurySteam:

Reloaded Games:

Plastic Studios:


MATERIAŁ NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANY


Sprawdź także:

DOOM 2016

Premiera: 13 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Czwarta odsłona pierwszoosobowej strzelanki osadzonej w dalekiej przyszłości, która podbiła serca graczy w 1993 roku i wielce przyczyniła się do dynamicznego rozwoju gatu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKoms   @   21:13, 14.06.2016
Na tym E3 UBI$OFT wypadł naprawdę dobrze, szkoda tylko, że na premierę WD2 będzie pewnie taką samą kaszaną jaka była jedynka. Szczęśliwy