E3 2015 - podsumowanie konferencji firmy Sony


Dirian @ 18:00 17.06.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

E3, czyli Electronic Entertainment Expo, co roku przynosi naprawdę mnóstwo informacji na temat nowych tytułów. Niewątpliwie łatwo pogubić się w natłoku kolejnych newsów, które lądują we wszystkich branżowych serwisach, więc dla Waszej wygody przygotowaliśmy spis informacji na temat poszczególnych konferencji - po Bethesda i Nintendo, czas na Sony! .

E3, czyli Electronic Entertainment Expo, co roku przynosi naprawdę mnóstwo informacji na temat nowych tytułów. Niewątpliwie łatwo pogubić się w natłoku kolejnych newsów, które lądują we wszystkich branżowych serwisach, więc dla Waszej wygody przygotowaliśmy spis informacji na temat poszczególnych konferencji - po Bethesda i Nintendo, czas na Sony!

.:: The Last Guardian

Potwierdziły się wcześniejsze plotki, jakoby na konferencji Sony na E3 miała zostać pokazana gra The Last Guardian. Zmierzający pierwotnie na PlayStation 3 tytuł, zmienił platformę na PlayStation 4, a my byliśmy świadkami pierwszego gameplayu. Materiał skupiał się na ukazaniu platformówkowego aspektu gry i prezentował współpracę chłopca z towarzyszącą mu bestią. Czy tak powinna wyglądać gra, na którą czekamy od tylu lat? Cóż, zdania są podzielone, ale finalną opinię wystawimy po premierze.

Gameplay + screeny..:: Dreams

Studio Media Molecule zaprezentowało swój nowy projekt, Dreams. Gra od twórców LittleBigPlanet pozwoli graczom kreować własne sny, a następnie dzielić się nimi z innymi osobami.

Wiadomości o grze


.:: Final Fantasy VII - remake

Długo wyczekiwany remake kultowego Final Fantasy VII dla fanów cyklu był jedną z ciekawszych informacji, jakie obwieszczono na panelu Sony. Gra najpierw trafi na PlayStation 4, a później także na inne platformy.

Wiadomości o grze


.:: World of Final Fantasy

Kolejną grą od Square-Enix było World of Final Fantasy. O produkcji nie wiadomo zbyt wiele, oprócz tego że będzie posiadać dość unikatową stylistykę (małe ludziki z wielkimi głowami). I to w zasadzie tyle, co można na jej temat powiedzieć. Premiera w 2016 roku, na PS Vita i PS4..:: Horizon: Zero Dawn

Jedną z najciekawszych, a może i najciekawszą grą pokazaną na konferencji Sony jest Horizon: Zero Dawn. Ekskluzywny tytuł tworzony przez Holendrów z Guerilla Games opowiada historię dziewczyny z pewnego plemienia, która eksploruje ogromny otwarty świat, walcząc z robotami-dinozaurami. Tytuł zachwyca fenomenalną oprawą wizualną i ciekawą tematyką, a poza tym zdaje się być po prostu solidnym cRPG z licznymi elementami gry akcji. Premiera w przyszłym roku.

Wiadomości, gameplay


.:: Hitman

Na konferencji Sony po raz pierwszy zaprezentowano Hitman - najnowszą odsłonę przygód Agenta 47. Nie pookazano jednak gameplayu, a jedynie niezbyt wiele zdradzający trailer.

Posiadacze PlayStation 4 będą mogli liczyć na testy beta, a także 6 dodatkowych zleceń.

Zwiastun


.:: Call of Duty: Black Ops III

Zaskoczeniem mogła być pokazówka Call of Duty: Black Ops III. Seria od Activision gościła bowiem z reguły na panelu Microsoftu, a w tym roku to Sony przejęło pałeczkę. Efektem tej współpracy będzie beta, która najpierw wystartuje na PlayStation 4; pierwszeństwo w publikacji rozszerzeń na wspomnianej konsoli, czy też dodatkowa zawartość.

Gameplay

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?