E3 2015 - podsumowanie konferencji firmy Bethesda


Materdea @ 12:02 17.06.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

E3, czyli Electronic Entertainment Expo, co roku przynosi naprawdę mnóstwo informacji na temat nowych tytułów. Niewątpliwie łatwo pogubić się w natłoku kolejnych newsów, które lądują we wszystkich branżowych serwisach, więc dla Waszej wygody przygotowaliśmy spis informacji na temat poszczególnych konferencji - najpierw firma Bethesda! .

E3, czyli Electronic Entertainment Expo, co roku przynosi naprawdę mnóstwo informacji na temat nowych tytułów. Niewątpliwie łatwo pogubić się w natłoku kolejnych newsów, które lądują we wszystkich branżowych serwisach, więc dla Waszej wygody przygotowaliśmy spis informacji na temat poszczególnych konferencji - najpierw firma Bethesda!

.:: Doom

Nowy Doom, tym razem pozbawiony podtytułu i jakiejkolwiek cyferki, wraca do korzeni. Praprzodek, który rozsławił gatunek FPS-ów, pewnie byłby dumny ze swojego prawnuczka, ponieważ studio id Software garściami czerpie inspiracje z czasów świetności serii. Oprócz dynamicznej rozgrywki, co mogliśmy zaobserwować na ujawnionych gameplay'ach, deweloperzy zapowiedzieli oldschoolowy wariant multiplayer i tryb Snapmap – narzędzie pozwalające na tworzenie map oraz kolejnych typów zabawy.

Wiadomość na temat gry..:: Dishonored 2

Arkane Studios powraca z kontynuacją jednej z najbardziej charakterystycznych produkcji 2012 roku – Dishonored 2. Tym razem pod opiekę dostaniemy dwójkę bohaterów, ale tylko jednym z nich przejdziemy całą fabułę (określamy to po naciśnięciu przycisku „nowa gra”) – Emily Kaldwin i Corvo Attano. Każdy z herosów posiadać będzie różny zestaw umiejętności, a także odmienny styl walki, co ma czynić rozgrywkę unikalną dla obu przejść. Zmieni się również nieco narracja samego scenariusza, ponieważ wydarzenia widziane z oczu Emily nie równają się tym obserwowanym z kamery Corvo.

Po ujawnionym zwiastunie, który nie ukazuje właściwej rozgrywki, można wywnioskować, że industrialny Dunwall idzie w odstawkę, ale ciągle pozostajemy w tym samym uniwersum. Oprócz tego, nowe postacie będą miały na wyposażeniu zupełnie różne umiejętności – zarówno te magiczne, jak i mechaniczne.

Dishonored 2 zadebiutuje wiosną 2016 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Wiadomość na temat gry..:: Dishonored: Definitive Edition

Wraz z zapowiedzią Dishonored 2, Bethesda potwierdziła wydanie odświeżonej edycji pierwszej części serii od Arkane Studios. Nie pokazano żadnych materiałów graficznych, a ujawniono tylko nazwy dodatków, które wejdą do Definitive Edition - The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches, Dunwall City Trials oraz Void Walker’s Arsenal.

Dishonored: Definitive Edition zadebiutuje 28 sierpnia na Xboksie One i PlayStation 4.

Wiadomość na temat gry.

Sprawdź także:

DOOM 2016

Premiera: 13 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Czwarta odsłona pierwszoosobowej strzelanki osadzonej w dalekiej przyszłości, która podbiła serca graczy w 1993 roku i wielce przyczyniła się do dynamicznego rozwoju gatu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?