Najciekawsze zwiastuny miesiąca - marzec 2014


Dirian @ 17:44 31.03.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Marketing to bez wątpienia jeden z kluczowych elementów napędzających sprzedaż gier. Jego częścią są rozmaite zajawki, trailery czy telewizyjne reklamy, pozwalające wydawcy zaciekawić docelowego odbiorcę.

Marketing to bez wątpienia jeden z kluczowych elementów napędzających sprzedaż gier. Jego częścią są rozmaite zajawki, trailery czy telewizyjne reklamy, pozwalające wydawcy zaciekawić docelowego odbiorcę. Nieważne czy jest to fanatyk, gorliwie wyczekujący kolejnej odsłony ulubionej serii, czy może gracz niedzielny, który skusi się na zakup gry po obejrzeniu spotu wyświetlanego w trakcie meczowej przerwy. Dobry materiał jest w stanie wzbudzić głód u niemal każdego.

Przygotowywane przez wydawców zajawki mają często niesamowitą moc przekazu, są małymi dziełami sztuki. Niekiedy tego typu projekty zlecane są zewnętrznym, specjalizującym się w omawianym procederze studiom, jak chociażby rodzime Platige Image czy australijskie Antibody - obie firmy nie narzekają na brak zleceń od growych potentatów, jak np. Electronic Arts czy Ubisoft. Zastanówcie się, ile razy okazywało się, że trailery wypadają zdecydowanie lepiej, niż produkt, który reklamują?

Postanowiliśmy więc ruszyć z nowym cyklem, który pod koniec każdego miesiąca będzie podsumowywał najlepsze - naszym zdaniem - zajawki z ostatnich kilkudziesięciu dni. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas śledzić na bieżąco, co rusz pojawiające się filmiki; mi samemu, jako osobie zajmującej się na stronie newsami, niekiedy umknie ciekawe wideo. To dobra szansa na nadrobienie zaległości.

W ramach formalności dodam, że kolejność materiałów nie ma znaczenia - nie bawimy się w żadne top 10, czy coś w ten deseń. Tak więc, zaczynamy!

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode 2

Zwiastun premierowy drugiego epizodu Burial at Sea, dodatku do BioShock: Infinite. Klimat, mrok i świetny voice-acting.
Assassin's Creed: Unity

Materiał, który rozwinął zakrojone na szeroką skalę dyskusje na niejednym forum. Zapowiada najnowszą odsłonę serii Assassin's Creed, zmierzającą na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Dyskusyjne dla wielu okazało się natomiast samo nagranie - jak zastrzega Ubisoft, pochodzi ono bezpośrednio z gry. Wielu graczy ma co do tego wątpliwości. W każdym razie, rewolucja francuska zapowiada się obiecująco.Sprawdź także:

Watch_Dogs

Premiera: 27 maja 2014
PS4, PC, PS3, XBOX 360, WIIU, XBOX ONE

Watch_Dogs to gra akcji opowiadająca o zinformatyzowanym świecie, w którym jeden człowiek, może kontrolować wszystko z wykorzystaniem wyłącznie swojego telefonu. Projekt ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosUxon   @   17:56, 31.03.2014
Przy zwiastunie Goat Simulator wszystko inne wymiękaSzczęśliwy A bazuje on oczywiście na trailerze do Dead Island. Co wygrałem?? Uśmiech
0 kudosDirian   @   18:00, 31.03.2014
Cytat: Uxon
Co wygrałem?? Uśmiech

100 punktów Szczęśliwy
0 kudosUxon   @   18:17, 31.03.2014
Dzięki Uśmiech W sumie lepsze w nagrodę sto punktów niż kozaSzczęśliwy
0 kudosPietek=)   @   19:15, 31.03.2014
Jak zwykle nieźle zrobiona zajawka dla B'a 4 a reszta średnich lotów. Goat Simulator nieźle sparodiował DI. Cool
0 kudosIgI123   @   19:51, 31.03.2014
Cóż, dla mnie najlepszy zwiastun to ten z gry na którą czekam najbardziej - czyli Batman. Ale Symulator Kozy zapowiada się na coraz poważniejszą produkcję, a trailer miażdży. Jak będzie w miare tania to jest must-have.
0 kudosUxon   @   15:39, 02.04.2014
www.youtube.com/watch?v=FZK9oPQm4Rc
Mam nadzieję Rojo, że się nie obrazisz za pozwolenie sobie na udostępnienie tego filmiku. Nie ma bata, w tę grę po prostu trzeba zagraćSzczęśliwy
Dodaj Odpowiedź