ESL Challenger League Season 44 - podstawowe informacje o turnieju


bigboy177 @ 11:57 15.03.2023
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Mamy dla Was garść informacji na temat nadchodzącego ESL Challenger League Season 44.

W dniach od 17 stycznia do 26 marca 2023 roku odbywa się ESL Challenger League Season 44, którego organizatorem jest Electronic Sports League (ESL). Turniej jest rozgrywany w trybie online. Zakłady na to wydarzenie można typować na portalu https://gg146.bet/pl/esports. Ten serwis bukmacherski oferuje miłośnikom CS:GO dostęp do szerokiej oferty stawek e-sportowych i wysokich kursów.

W ESL Challenger League Season 44 występują drużyny z Ameryki Północnej, Europy oraz Azji i Pacyfiku. Łączna pula nagród w tym sezonie wynosi 50 000 USD. Najlepsze drużyny zakwalifikują się do ESL Pro League Season 18.

Podział funduszu nagród:

  • 1 miejsce — 20 000 USD;
  • 2 miejsce — 11 500 USD;
  • 3 miejsce — 7000 USD;
  • 4 miejsce — 4000 USD;
  • 5-6 miejsca — po 2500 USD;
  • 7-8 miejsce — po 1250 USD.

Mamy szansę na wiele niespodzianek, gdzie drużyny, które nie są faworytami, mogą zaskoczyć swoją grą i odegrać kluczową rolę w całej rywalizacji.

Format zawodów


Turniej jest rozgrywany w formacie grupowym i play-off. W pierwszej fazie rozgrywek 24 zespołów zostały podzielone na trzy grupy po 8 drużyn w każdej. W ramach grupy każdy zespół zmierzy się z każdym innym. Mecze te sąrozgrywane w formacie best-of-three. Cztery najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy play-off, która rozegrana zostanie w formacie single-elimination (z wyjątkiem finału, który zostanie rozegrany w formacie best-of-five). 

Faworyci turnieju


W tegorocznej edycji ESL Challenger League faworytami do zwycięstwa są drużyny: Made in Brazil, paiN Gaming i ATK. Każda z tych drużyn prezentuje bardzo dobry poziom gry i ma na swoim koncie znaczące osiągnięcia w poprzednich edycjach ESL Challenger League.

  1. Made in Brazil (mibr) to brazylijski projekt eSportowy założony na początku 2003 roku w Rio de Janeiro. Największe sukcesy odniosła dywizja Counter-Strike, osiągając bardzo dobre wyniki zarówno na swoim kontynencie, jak i na zawodach w Europie i Ameryce Północnej. Największym sukcesem projektu jest zdobycie tytułu mistrza świata ESWC w 2006 roku.
  2. paiN Gaming to kolejna brazylijska organizacja esportowa założona w marcu 2010 roku przez byłego profesjonalnego gracza Dota 2. paiN Gaming jest jedną z najstarszych organizacji esportowych w Brazylii i ma największą liczbę obserwujących w mediach społecznościowych.
  3. ATK to południowoafrykańska organizacja esportowa. W kwietniu 2019 roku weszli do Counter-Strike: Global Offensive wraz z podpisaniem umowy z byłą drużyną Denial Esports z RPA. Od tego czasu klub wykazuje dobre wyniki w CS:GO.

Inne drużyny, które warto wziąć pod uwagę to np. Movistar Riders, AGF Esport, Izako Boars oraz Detonate. Wszystkie te zespoły prezentują bardzo dobry poziom gry i nie powinny być lekceważone przez swoich przeciwników. Możemy wytypować swoich faworytów na portalu ggbet i zdobyć atrakcyjne wygrane.

Niezależnie od tego, która drużyna ostatecznie zwycięży w ESL Challenger League Season 44, turniej ten przyniesie kibicom wiele niesamowitych meczów i emocji. Jest to również doskonała okazja dla młodszych zespołów na zaprezentowanie swoich umiejętności i zdobycie doświadczenia w walce z najlepszymi drużynami Europy.

Podsumowanie


ESL Challenger League Season 44 to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie Counter-Strike: Global Offensive, gdzie najlepsze drużyny Europy rywalizują o prestiżowe nagrody finansowe. Turniej przyciąga uwagę tysięcy kibiców, którzy śledzą mecz za meczem i wspierają swoich ulubieńców. Zawody ESL Challenger League Season 44 są wypełnione niesamowitymi meczami, gdzie zespoły prezentują swoje umiejętności i walczą o zwycięstwo.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?