Warunki na jakich przyznawane są bonusy bukmacherskie


bigboy177 @ 11:40 02.02.2023
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Przyglądamy się bonusom bukmacherskim oraz temu, jak są one przyznawane. Dostępnych bonusów jest sporo. Warto wiedzieć w jaki sposób je otrzymać.

W świecie gier, nieważne jakich, nowego klienta pozyskać niełatwo. Z tego względu producenci, tudzież wydawcy, starają się zachęcać graczy do zabawy w ich dzieła na rozmaite sposoby. Nieważne czy mówimy tu o grze w pełni płatnej, czy projekcie z gatunku free-to-play, każdy lubi bonusy i specjalne pakiety. Twórcy gier – w tym także bukmacherskich – są tego świadomi i bonusami starają się nas oczywiście zachęcać do zabawy.

Bonusy bukmacherskie przedzielane są na wiele różnych sposobów i w różnych momentach. Czasem może to być jakiś dodatek lub specjalna paczka zawartości, gdy zdecydujemy się na złożenie zamówienia przedpremierowego, a czasem będzie to coś unikatowego, co dołączane jest tylko wtedy, gdy kupimy nieco bogatsze wydanie gry, tudzież jakiś pakiet startowy w przypadku free-to-play. Możliwości jest naprawdę dużo, w każdej gałęzi branży gier, nie tylko komputerowych, a jeśli lubicie czasem zaryzykować, sprawdźcie też koniecznie bonusy na stronie najlepsibukmacherzy.com. Znajdziecie tam aktualną listę promocji bukmacherskich.

Bonus powitalny – czym jest i jak go zdobyć


Na bonus możecie liczyć już na starcie, otrzymując tzw. powitalny bonus bukmacherski. Jest on przydzielany oczywiście wyłącznie w przypadku nowych graczy, co nie powinno być w sumie żadnym zaskoczeniem. Jeśli zdecydujecie się na rejestrację, zostaniecie potraktowani w sposób specjalny. Sam proces jest oczywiście banalnie prosty.

Wypełniacie formularz rejestracyjny, podajecie swoje dane, przeglądacie i akceptujecie regulamin, zapoznając się z ewentualnymi wymaganiami dotyczącymi nowych graczy, a następnie warunki owe spełniacie. Bonus może być wypłacony już w momencie rejestracji, albo dopiero po dokonaniu jakiegoś zakładu i rozliczeniu kuponu. Jakkolwiek by nie było, wreszcie będziecie mogli skorzystać z oferty bonusowej.

Rodzaje bonusów powitalnych


Bonus powitalny najczęściej przyjmuje jedną z kilku postaci. Może to być bonus od depozytu, zakład bez ryzyka zwany inaczej cashbackiem oraz darmowy bonus bukmacherski, czyli freebet. Bonus od depozytu, czyli pierwsza z wymienionych opcji, to darmowe powiększenie wpłaconych środków o 50, a nawet 100 procent. Bonus ten przyznawany jest oczywiście po spełnieniu określonych warunków, np. po wpłacie konkretnej kwoty minimalnej, po liczbie obrotów albo zdarzeń na kuponie.

Zakład bez ryzyka jest szczególnie popularny, bo dzięki niemu nowy gracz, jeśli przegra, nie traci postawionych środków. Także i w tym przypadku trzeba jednak spełnić określone warunki. Na koniec jest jeszcze darmowy zakład, czy bonus, który dostajemy np. bez depozytu. Bukmacher przekazuje nam pewną pulę środków, które pozwalają nam zagrać bez wpłacania depozytu. Kwoty są tu najczęściej niskie, ale bonus nie niesie ze sobą kompletnie żadnego ryzyka. Warto także i w tym przypadku przejrzeć regulamin, by mieć pewność, że odpowiadają nam stawiane przez organizatora warunki.

Inne bonusy i promocje


Na powyższych bonusy bukmacherskie się oczywiście nie kończą. Mimo że podstawą są rozmaite dodatki i oferty skierowane dla nowych graczy, także i stali wyjadacze będą mogli na nie liczyć. Dzięki środkom uzyskanym od bukmacherów można sporo wygrać. Trzeba tylko wiedzieć jak rozpoznać interesującą i korzystną promocję od tej, którą nie warto się interesować. Promocji jest mnóstwo, a jako że bukmacherów na rynku nie brakuje, niełatwo znaleźć coś interesującego. Poniższe zestawienie powinno Wam to jednak ułatwić.

Promocje czasowe


Jednym z popularniejszych bonusów są promocje czasowe, niebywale popularne w przypadku komputerowych gier sieciowych, jak np. World of Tanks. Najczęściej są one przygotowywane w okresie trwania jakiś specjalnych wydarzeń, np. sportowych. Mogą to być Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej itd. Operatorzy przeznaczają na nie specjalne bonusy, dotyczące np. konkretnych meczy albo jakiś występów.

Programy VIP


Kolejny rodzaj bonusu, to programy VIP. Jak sama nazwa wskazuje, są one skierowane do najbardziej aktywnych graczy. Aby do takiego programu dołączyć, trzeba otrzymać zaproszenie, a te nie są przydzielane ot tak. Jako uczestnik programu VIP, dostajemy dostęp do specjalnie przygotowanych promocji, darmowych zakładów, unikatowych wydarzeń itd. Czasem operatorzy dają możliwość dołączenia do takich programów wszystkim, ale wiąże się to oczywiście z różnymi wymaganiami.

Bonus za aplikację


Grać można na żywo, za sprawą stron internetowych, a także np. w specjalnie przygotowanych do tego celu aplikacjach. Co ciekawe, za samo pobranie takiej aplikacji możemy otrzymać bonus w postaci np. darmowych zakładów (freebet). Jeśli jesteście posiadaczami takiej appki, warto do niej co jakiś czas zaglądać, bo często pojawiają się też bonusy okazjonalne.

Bonusy rzeczowe


Kolejny rodzaj bonusu jest namacalny, bo chodzi o bonusy rzeczowe. Mogą to być wycieczki, smartfony, koszulki, karty podarunkowe oraz inne nagrody. Wszystkie je można zdobyć np. biorąc udział w Mistrzostwach Typerów, organizowanych regularnie przez część z polskich operatorów. Bonusy są oczywiście przydzielane wedle konkretnych kryteriów, warto więc rozeznać się w regulaminie.

Bonus za polecenie


Inny bonus przypomina nieco powitalny. Chodzi w tym przypadku o to, że my sami nie zakładamy konta, ale zachęcamy do rejestracji znajomego. Jeśli zdecyduje się on na dołączenie do zabawy i spełni jakieś konkretne warunki, możemy otrzymać jakiś bonus. Co ciekawe, na podobny, taki sam, albo całkiem inny bonus może też liczyć osoba, której zabawę polecamy. Warunki są rozpisane w regulaminie i konieczne jest też skorzystanie ze specjalnego linku – tzw. linku afiliacyjnego – tak to najczęściej wygląda.

Bonus urodzinowy


Sporą popularnością, zarówno wśród bukmacherów, jak i graczy cieszą się bonusy urodzinowe. Gracze są z nich zadowoleni, bo miło jakiś prezent otrzymać, a bukmacherzy doceniają klientów, którzy są z nimi związani. Bonusy urodzinowe nie są przyznawane oczywiście wszystkim. Trzeba spełniać określone warunki i regularnie korzystać ze swojego konta. Konieczne może się też okazać zalogowanie na koncie w dniu urodzin.

Jak widać powyżej, bukmacherzy stosują wiele różnych bonusów, by zachęcić graczy do zabawy. Lista wymienionych opcji nie jest oczywiście kompletna, bo operatorzy często różnią się przygotowanymi ofertami. Dlatego jeśli chcecie poznać szczegóły, zerknijcie na link powyżej, ewentualnie poszukajcie bardziej szczegółowych informacji w sieci. Nasz artykuł to jedynie zarys tego, z czego możecie korzystać.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:08, 07.02.2023
A no w sumie . W następnym wcieleniu będę bukmacherem. Będę bonusy rozdawać.