TOP 3 Gry Pokerowe na konsole Xbox


bigboy177 @ 09:47 24.06.2022
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Poker to nadal jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Bawić można się w niego nie tylko w salonach, ale także na komputerach i konsolach.

Każda premiera nowej konsoli niesie ze sobą również oczekiwania graczy w stosunku do ich ulubionych tytułów. Wielu graczy ma nadzieję, że nowa wersja konsoli przyniesie także bardziej dopracowane pod wieloma względami gry. Nie inaczej było w przypadku konsol Xbox One czy Xbox Series X|S. Fani sportu z zapartym tchem czekali na wydanie nowych wersji FIFY czy NHL, a osoby preferujące wyścigi wypatrywały premiery Need For Speed. Takie same oczekiwania mają też fani gier karcianych.

Liczba tytułów, których tematyką jest najpopularniejsza gra karciana na świecie (poker), jest niewielka. Wg danych GGPoker (największej strony pokerowej na świecie), poker online każdego dnia gromadzi przed komputerami setki tysięcy graczy z całego świata. Mimo to, poker nie jest klasyczną grą na konsole. Nie wszyscy chcą jednak próbować swoich sił w prawdziwym pokerze, dlatego warto zapoznać się z listą najciekawszych gier dostępnych na konsole Xbox.

Poker Club


Bezapelacyjnie najpopularniejsza gra o tematyce pokera dostępna na konsole. Tytuł zyskał wierne grono fanów, ponieważ cała rozgrywka toczy się z perspektywy pierwszej osoby. Poker Club to wciągająca produkcja, w której twoim celem jest przejście całej drogi od nowicjusza do pokerowego zawodowca. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą grą karcianą, Poker Club powinien zaspokoić Twoje oczekiwania.

W Poker Club dostępnych jest kilka trybów gry, chociaż początek jest wspólny dla wszystkich. Tryb Kariery potrafi zapewnić nam rozrywkę na długi godziny. Wspinamy się na sam szczyt, począwszy od piwnicy Pizzerii Ralpha, po ogromną arenę z olbrzymimi turniejami MTT z udziałem 228 zawodników. To świetna zabawa, nawet jeżeli perspektywa pokonania tak wielu graczy wydaje się być przerażająca. Oprócz trybu kariery, mamy również do dyspozycji dziesięć trybów Texas Hold'em, w tym m.in gry heads-up (1 vs 1) oraz gry cash games. Możemy także dołączyć do klubów online, które pozwolą nam w łatwy sposób połączyć się z graczami  i zdobyć prawo udziału w ekskluzywnych wydarzeniach.

Prominence Poker


Prominence Poker to kolejna interesująca pozycja, która oparta jest na Texas Hold'em, najpopularniejszej odmianie pokera. Początkowo wydana w Steam Early Access, zawitała również na Xboksach. Gra Prominence Poker ma zarówno elementy online, jak i offline. Oczywiście najlepiej jest wypróbować wersję online ponieważ dostarcza ona zdecydowanie więcej frajdy. Ludzie są nieprzewidywalni w swoich zagraniach, podczas gdy w trybie offline można szybko rozpracować styl gry sztucznej inteligencji. Nie oznacza to jednak, że tryb offline jest bezużyteczny. W rzeczywistości zawiera ciekawy tryb fabularny.

W trybie fabularnym przybywamy do miasta Prominence z pseudonimem "Turysta", podejrzaną hawajską koszulę i nerką. Po pokonaniu burmistrza Prominence, naszym kolejnym zadaniem będzie osiągnięcie 10. poziomu, rywalizując z miejscowymi. Kiedy wykonamy ten krok, możemy rozpocząć dalszą ekspansję i podbijać kolejne miasta, pokazując innym kto jest faktycznym królem pokera. Podobnie jak w przypadku większości gier F2P, osiągnięcie najwyższych poziomów zajmuje trochę czasu. Aby ukończyć dany poziom należy rozegrać 50 gier i wygrać 50 turniejów Heads-Up

Pure Hold'em


Pure Hold'em to pierwszy tytuł pokerowy wydany na konsole. VooFoo Studios słynące z przekształcania gier klubowych, które wszyscy kochają, w realistyczne symulacje, w które możemy grać we własnym domu, wykonało świetną pracę z takimi tytułami, jak Pure Chees czy Pure Pool, ale Pure Hold'em to prawdziwy majstersztyk.

Co ważne Pure Hold'em nie zakłada, że każdy, kto kupi grę wie już, jak grać w Texas Hold'em, co czyni ten tytuł idealną pozycją na nowicjuszy. Samouczki jasno określają jakie ruchy możemy podjąć w grze i świetnie wyjaśniają podstawowe zasady. Co ważne, możemy wrócić do tych informacji w dowolnym momencie w zakładce "Dodatki". Jeżeli więc zapomnisz co to flop, turn czy showdown, zawsze możesz wrócić do poradnika. Osoby nie zaznajomione z pokerem powinny ucieszyć się z dostępnego słowniczka, który pozwoli przyswoić pokerowy żargon. Pure Holdem zawiera wiele gier dostosowanych do poziomu graczy. Jest oczywiście również tryb online, za pomocą którego można zmierzyć się z innymi graczami w sieci.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:12, 25.06.2022
Dla mnie największą zaletą takiego hazardu byłoby to że nie trzeba mieć " Pokerowej Twarzy ". Szczęśliwy W normalnej żywej grze z mojej miny gracze odczytaliby cały układ moich kart. Poirytowany