Premiery gier w kwietniu 2022


Materdea @ 11:09 05.04.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Marzec rozpuścił graczy, ale kwiecień za to przywoła ich do porządku - nadchodzący miesiąc jest naprawdę mizerny, jeśli chodzi o liczbę konkretnych premier.

Marzec nieco nas rozpuścił, jeśli idzie o liczbę i jakość premier. Niestety, kwiecień mocno wyhamowuje, ale to nawet lepiej - potrzebujemy w końcu czasu, aby ukończyć wszystkie produkcje z zeszłego miesiąca! Ostrzegamy: jest naprawdę mizernie.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga - 5 kwietnia


PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch

Studio Traveller's Tale długo kazało nam czekać na ich nową produkcję z serii LEGO. Oczekiwanie tym bardziej się dłużyło, im częściej gra była przesuwana; pierwotna premiera bowiem została zaplanowana na 2020 rok.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: w końcu doczekaliśmy się nowej przygody osadzonej w “klockowym uniwersum”, a dodatkowo opowiadającej historie znane ze wszystkich dziewięciu pełnometrażowych filmów spod szyldu Gwiezdnych Wojen. W trakcie fabuły poznajemy fabułę od losów Anakina po podróży po Rey. Podobnie jak w innych grach sygnowanych nazwą LEGO zaprezentowana historia nie jest wierną adaptacją - do tego cechuje się charakterystycznym, niemym humorem.

Rozgrywka LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów opiera się na swobodnej eksploracji oferowanych nam zamkniętych lokacji i wypełnianiu kolejnych zdań posuwających fabułę do przodu. Do dyspozycji graczy oddano ponad 100 postaci oraz ikoniczne statki kosmiczne. Gameplay pozwala na zwiedzanie dowolnych, wpisujących się w uniwersum Star Wars, planet, a także podróżowanie wspomnianymi statkami po kosmosie. Całą grę możemy przejść w pojedynkę lub razem z jednym znajomym w trybie kooperacji.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   14:56, 05.04.2022
Ale bieda... Ale za to wczoraj widziałem zapowiedź nowego Monkey Island, więc mam na co czekać 😊