Puzzle Good Loot na święta - warto?


bigboy177 @ 16:12 18.12.2021
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Good Loot od dłuższego czasu wypuszcza na rynek puzzle z grafikami z wielu wyśmienitych gier. Czy warto komuś sprezentować je na święta?

Good Loot to marka, którą Cenega rozwija już mniej więcej od pięciu lat. Dzięki niej otrzymaliśmy wiele wyśmienitych akcesoriów, gadżetów i ciuchów nawiązujących do gier oraz rozmaitych ikon popkultury. W portfolio marki znajdują się też puzzle, które idealnie nadają się na prezent, albo jego uzupełnienie.

Cenega regularnie podsyła nam kolejne partie swoich puzzli i nie będziecie raczej zaskoczeni tym, że także przed najbliższymi świętami w naszych redakcyjnych progach zagościło pudełeczko, a w zasadzie to dwa. Postanowiliśmy w związku z tym przygotować niewielki artykuł, w którym zaprezentujemy to, co do nas dotarło.

Jak widać poniżej, w pudełkach są puzzle nawiązujące do uniwersów Diablo oraz Skyrim. Zawartość pudełek w obu przypadkach jest taka sama - znajdujemy w nich zapakowane w plastikowy worek puzzle, specjalny materiałowy worek do przechowywania puzzli po otwarciu plastikowego "pojemnika", niewielką kartkę z innymi zestawami, a także spory plakat prezentujący grafikę, z którą mamy do czynienia.

Wszystko zostało przygotowane naprawdę wyśmienicie. Widać i czuć, że mamy do czynienia z "zabawką" premium, a nie jakimś byle jakim zestawem z kiosku. Same puzzle także sprawiają takie wrażenie. Wszystkie są równo wycięte, a dzięki temu, że grafikę pokryto specjalną warstwą ochronną, na pewno szybko się nie zniszczą i nie wytrą. Posłużą długo i możliwe będzie wielokrotne ich układanie i rozkładanie.

Ze względu na powyższe puzzle Good Loot to wyśmienity prezent, nie tylko z okazji świąt. Rozwijają one spostrzegawczość, wymagają cierpliwości i pozwalają nam się zrelaksować w świecie, w którym ciągle tylko za czymś pędzimy. To także genialny sposób spędzania czasu z rodziną. Dlatego rozważcie zakup, któregoś z zestawów opracowanych przez Good Loot - myślę, że obdarowani nie będą narzekać. Więcej na ich temat znajdziecie w tym miejscu.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?