Wybierz wydajny komputer z firmą NVIDIA


Dirian @ 10:44 26.04.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

NVIDIA przygotowała specjalną akcję, dzięki której szybko i sprawnie wybierzecie komputer dopasowany do własnych preferencji.

Podczas gdy sytuacja w kraju i na świecie wymusza na graczach pozostawanie w domach, równie zapełnione jak nasze domostwa są serwery rozmaitych gier. Gracze dawno nie mieli tak wiele czasu na pielęgnowanie swojego hobby, a chociażby Activision – chcąc nie chcąc – doskonale wstrzeliło się z premierą swojego Call of Duty: Warzone. Do zabicia nudy potrzebny jest jednak odpowiedni sprzęt – jeśli planujecie na najbliższą przyszłość jego zakup, to wraz z firmą NVIDIA przygotowaliśmy propozycję wydajnych komputerów z różnych półek cenowych. Poszczególne propozycje nabędzie u partnerów inicjatywy, czyli w sklepach Komputronik, morele oraz x-kom.

Zanim przejdziemy do konkretów, warto zastanowić się, jakie tytuły chcemy ogrywać i na podstawie tego zainwestować w odpowiedni sprzęt. Czy celujmy w jak najwięcej klatek pod dynamiczne strzelanki online, a jednocześnie pod obsługę monitora z odświeżaniem 144 Hz (lub wyżej)? Czy może jesteśmy nastawieni na płynną zabawę w grach single player, z wykorzystaniem dobrodziejstw wszelakich graficznych wodotrysków, jak np. ray-tracing? A może tylko niedzielnie pogrywamy sobie w Minecrafta, choć jednocześnie nadal pragniemy skorzystać z niedawno zaimplementowanej do tej produkcji technologii śledzenia promieni?

Z pomocą przychodzi firma NVIDIA wraz ze swoimi kartami GeForce oraz inicjatywą Frames Win Games (której poświęciliśmy wcześniejszy artykuł) dla najbardziej wymagających graczy - tych, dla których każda klatka animacji jest ważna, albowiem bardzo często to płynność decyduje o zwycięstwie lub przegranej. Amerykański producent sprzętu oferuje modele z różnych półek cenowych, w efekcie czego nawet gracze z mniej zasobnym portfelem są w stanie zbudować mocny, gamingowy komputer.

Uwaga: Do wszystkich zestawów z (z każdej edycji), wyposażonych w karty graficzne GeForce RTX (w edycji Battle Royale są też zestawy z GTX serii 16) dodawana jest w gratisie gra Call of Duty: Modern Warfare. Promocja trwa do 13 maja 2020 roku lub do wyczerpania zapasów kodów.

Aby ułatwić podjęcie decyzji, NVIDIA przygotowała specjalną podstronę zawierającą najważniejsze informacje na temat gamingowych komputerów. Znajdziecie na niej różne interesujące szczegóły dotyczące technologii wykorzystywanych w kartach GeForce, a także odnośniki, które pozwolą Wam wybraną maszynę nabyć. Co ciekawe, wszystkie polecane platformy podzielono na dwie kategorie: jedna reprezentuje komputery przeznaczone typowo do grania z włączonym ray-tracingiem, a druga – blaszaki nastawione na rozgrywki e-sportowe.


.:: Komputronik:

.:: morele:

.:: x-kom:


Powyżej znajdziecie linki do poszczególnych kategorii komputerów w sklepach będących partnerami akcji firmy NVIDIA. U każdego sprzedawcy wypatrzycie wiele interesujących ofert, a zatem - jeśli rozważacie zakup nowego komputera - koniecznie zapoznajcie się z propozycjami. Zerknijcie też na kolejne strony artykułu, na których publikujemy przykładowe konfiguracje z każdej z grup komputerów.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudoslogan23   @   00:48, 29.04.2020
Nic sensownego. Ugryzę się w język i nie napisze co naprawdę myślę.
1 kudosfebra1976   @   06:26, 29.04.2020
UP. No właśnie, tylko nie za mocno bo język spuchnie i będziesz bełkotał. Pazury lepiej ogryź lub skarpety upierz, ręcznie oczywiście.