Premiery miesiąca - kwiecień 2020


Materdea @ 11:32 03.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

MotoGP 20 (PC, Xbox One, PlayStation 4) – 23 kwietnia


Milestone kolejny rok z rzędu przygotowuje fanom dwóch kółek wirtualną adaptację klasy GP w wyścigach motocyklowych. MotoGP 20, choć bez rewolucyjnych zmian, ma przynieść kilka prokonsumenckich nowości, w tym m.in. poprawiony tryb historyczny.

Oprócz standardowych: dopracowanej sztucznej inteligencji, nowych zespołów oraz torów, kolejnych malowań i świeżych modyfikacji dla ulubionych pojazdów, w MotoGP 20 twórcy zapowiedzieli również szereg większych zmian w mechanice, dotyczących fizyki.

Tytuł doczeka się również na nowo zorganizowanego trybu historycznego, który zostanie utrzymany w lepszym formacie, sezonu 2020 wraz z wszystkimi pucharami do zdobycia, a także ciekawiej zaprojektowanego menadżerskiego wariantu zabawy. Do tego oczywiście powróci klasyczny multiplayer oraz edytor zarówno motocykli, jak i kierowców.

Predator: Hunting Grounds (PC, PlayStation 4) – 24 kwietnia


Predator: Hunting Grounds to kolejna asynchroniczna gra wieloosobowa w zestawieniu kwietniowych premier – po Resident Evil: Resistance. Za projekt odpowiada studio Illfonic Games znane za sprawą Friday the 13th: The Game oraz Dead Alliance.

W Predatorze sytuacja wygląda następująco – jeden z graczy wciela się w Predatora, a reszta (czterech graczy) kieruje poczynaniami komandosów. Łowca, podobnie jak w filmach czy komiksach, wyposażony jest w potężny arsenał zarówno defensywny, jak i ofensywny, wykorzystując element zaskoczenia, bowiem nie ma szans w bezpośrednim starciu z liczniejszym wrogiem. Oczywiście żołnierze nie są bezbronni i na podorędziu mają standardowe dla filmowego uniwersum wyposażenie – od pistoletów, przez karabinki szturmowe, po granatniki i miniguny.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   09:57, 04.04.2020
Oprócz RE 3 Remake kusi także FF VII Remake, ale na razie zdecydowałem się na kupno tylko pierwszego tytułu.
0 kudosMicMus123456789   @   15:39, 05.04.2020
Brałbym FF VII Remake gdyby były napisy PL Dumny Demko mi się podobało i to bardzo, ale jednak bez rodzimych napisów przyjemność mniejsza Dumny