Premiery miesiąca - styczeń 2020


Materdea @ 18:45 08.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

WarCraft III: Reforged (PC) – 29 stycznia


WarCraft III: Reforged będzie jedną z najważniejszych styczniowych premier. Choć nie jest to całkiem nowy projekt, wielu fanów najpewniej się nad nim pochyli.

W „nowym-starym” WarCrafcie III dostaniemy przede wszystkim oprawę wizualną, która lepiej dostosowana jest do dzisiejszych standardów i możliwości współczesnych komputerów, wszak „trójka” nadal pozostanie PC-towym tytułem ekskluzywnym. W pakiecie otrzymamy też zremasterowany dodatek The Frozen Throne.

Przygotowano nowe animacje, większość postaci otrzymała nowe modele (choć nie odbiegające wiele od klasycznych), poprawiono także wygląd budynków i rozmaitych elementów na mapach - oczywiście z zachowaniem tradycji. WarCraft III: Reforged zaoferuje rozdzielczość rzędu 4K oraz tryb multiplayer.

Ash of Gods: Redemption (PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch) – 31 stycznia


W Ash of Gods: Redemption dostajemy autorski świat fantasy – fabuła toczy się 700 lat po wygranej, wyniszczającej wojnie z istotami zwanymi żniwiarzami, które w celu zbudzenia swych bogów dążyły do destrukcji ludzkości. Nadszedł jednak kres długiego okresu pokoju, a żądni krwi wrogowie właśnie powrócili.

Rozgrywka, jak wspomniałem, to klasyka cRPG-ów – akcję obserwujemy z kamery umieszczonej w rzucie izometrycznym. Wcielamy się we własnoręcznie wykreowanego bohatera, kompletujemy drużynę z postaci niezależnych, mierząc się z przeciwnikami w turowym systemie walki. Co ciekawe, zmarłe postacie przepadają na zawsze, co wraz z podjętymi decyzjami wpływa na dalszą grę prowadząc do jednego z siedmiu zakończeń.

Sprawdź także:

Ash of Gods: Redemption

Premiera: 23 marca 2018
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Ash of Gods: Redemption to produkcja studia Aurum Dust, które zasłynęło wybitną serią The Banner Saga. Ten tytuł również reprezentuje gatunek cRPG - utrzymana w klasyczny...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   19:59, 08.01.2020
Zapomnieliście o jednym, może ie ważnym, ale ciekawym tytule. "Frontiers" Połączenie Minecrafta i Daggerfalla. Co prawda gra nie wyszła jakaś super, sam twórca(gra była robiona przez jedną osobę) nie jest zadowolony ponoć, ale jest to tytuł dość ciekawy.
0 kudospetrucci109   @   21:14, 08.01.2020
Nic ciekawego w tym miesiącu.
1 kudosmrPack   @   11:27, 09.01.2020
Ze styczniowych premier jedynie Dragon Ball Z: Kakarot przykuł moją uwagę.
1 kudosMicMus123456789   @   14:47, 09.01.2020
U mnie również tylko Dragon Ball przykuł uwagę choć nie na tyle bym kupił na premierę Dumny