Premiery miesiąca - listopad 2019


Materdea @ 11:40 02.11.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Wydaje się, że po naprawdę gorącym październiku, listopad nieco zwalnia obroty, to nadal jest świetnym miesiącem dla graczy! Oprócz PC-towego portu Red Dead Redemption II, na półkach znajdzie się również Need for Speed: Heat, Sniper: Ghost Warrior Contracts, a także Terminator: Resistance czy też Shenmue III. Jest w czym wybierać!

Październik był prawdziwą bombą dla fanów wirtualnej rozrywki. Listopad nieco spuszcza z tonu, lecz to nie oznacza, że opuszcza uszy i nie ma nic do zaoferowania – wręcz przeciwnie. Rockstar ma dla „pececiarzy” port zeszłorocznego hitu, Red Dead Redemption II, Sony w końcu proponuje długo oczekiwaną grę Hideo Kojimy – Death Stradning – a oprócz tego są jeszcze Need for Speed: Heat czy Shenmue III. Znajdą się też polskie akcenty!

Planet Zoo (PC) – 5 listopada


Planet Zoo to nowa produkcja z gatunku tycoon od studia Frontier – autorów udanego Planet Coaster, gdzie prowadziliśmy własny park rozrywki. W tej części zamienimy go na ogród zoologiczny (lub też tytułowe zoo).

Rozgrywka polega na prowadzeniu przybytku wypełnionego egzotycznymi zwierzakami – możemy zarówno wziąć udział w „piaskownicy”, gdzie naszym jedynym celem jest pchanie przedsiębiorstwa do przodu lub możemy skupić się na wypełnianiu szeregu scenariuszy.

Naszym głównym celem jest zaprojektowanie parku, a następnie utrzymywanie go w ryzach – zarówno pod względem ekonomicznym, jak i organizacyjnym. Konieczne jest dbanie o zwierzaki, poprzez zaspakajanie ich potrzeb – odpowiedni rodzaj karmy, czy nawet stosowne ukształtowanie terenu. Wszystko po to, by podopieczni czuli się niczym w naturalnym środowisku.

Red Dead Redemption II (PC) – 5 listopada


Blisko rok spekulacji – tyle czasu potrzebowało studio Rockstar, by oficjalnie zapowiedzieć konwersję swojego najnowszego hitu! Red Dead Redemption II zadebiutuje na komputerach osobistych na początku tego miesiąca. Mimo iż nadal jest to tylko port, to elektryzuje społeczność – zwłaszcza, że tytuł ma wspierać wszelkie graficzne wodotryski, lecz niestety bez ray-tracingu od Nvidii.

Pod względem zawartości nie będzie za dużych różnic. „Pececiarze” otrzymają dodatkowo trzy nowe misje łowcy nagród, dwie kryjówki gangów i dwie mapy skarbów. Sama fabuła pozostanie oczywiście nietknięta, więc jeśli ukończyliście grę na konsolach, to na PC-tach czeka Was to samo – tylko prawdopodobnie o wiele ładniejsze.

Sprawdź także:

Shenmue 3

Premiera: 19 listopada 2019
PC, PS4

Shenmue 3 to trzecia, długo oczekiwana cześć serii Shenmue, tworzona przez firmę Ys Net, dowodzoną przez Yu Suzuki - słynnego dewelopera, który przez szereg lat pracował ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:22, 02.11.2019
Kilka ciekawych premier jest w tym miesiącu. Oprócz Death Stranding interesuje mnie jeszcze SW Jedi: Upadły Zakon oraz Shenmue III.
0 kudosMicMus123456789   @   16:32, 02.11.2019
Gdybym miał coś w tym miesiącu kupić wybrałbym chyba nowe NFS i Upadły Zakon choć nie mam parcia na premierę.
1 kudosDirian   @   17:53, 02.11.2019
RDR2 wjeżdża obowiązkowo, choć pewnie będę przechodził to miesiącami... Poza tym w sumie bez szału, może bym pośmigał w nowym NFS ale poczekam, aż gra będzie za 2-3 dyszki. Star Warsy mnie nie przekonują, poczekam na recenzję. Gameplaye wyglądają jakoś tak statycznie, bez emocji.
0 kudosshuwar   @   18:17, 02.11.2019
No z poprzedniego miesiąca już na liście wisi The Outer Worlds, teraz do listy dojdzie RDR2 i Upadły Zakon.
0 kudoskrzywy_banen   @   18:35, 02.11.2019
Ja to zagram w star warsy i death stranding. RDR 2 może na jakiejś wyprzedaży kupię, ale to pewnie za pół roku, bo nie dam 250 złotych za grę którą już ograłem, nawet jeśli będzie (a pewnie będzie) na pc lepsza. W sumie to tak sobie patrzę na to co wychodzi w tym roku z większych gier, i chyba po tych star warsach nic już nie ma.
0 kudospetrucci109   @   19:35, 02.11.2019
W sumie nie ma tu tytułów, które muszę mieć ale mógłbym łyknać Star Warsy, ewentualnie Death Stranding (chociaż nie wiem, czy to nie będzie zbytnie dziwactwo). No i mimo wszystko kusi mnie Terminator...
Dodaj Odpowiedź