Conan Exiles (PS4)

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Lista problemów z Conan Exiles (PS4)

Masz jakiś problem z grą Conan Exiles i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Madkain   @   13:46, 06.08.2022

Skrót problemu: Nie uruchamia się

Witajcie.
Czy ktoś też tak ma że na PS4 po włączeniu Connana wszystko jest ok do momentu wczytywania się gry wyłącza mi się i od ponad miesiąca nie mogę uruchomić gry. Czy odinstalowanie i zainstalowanie ponownie coś da ??

czytaj odpowiedzi (0)
Kabus78   @   23:05, 24.05.2021

Skrót problemu: Nie mogę budować

Ostatnio mam dziwny problem z Conan Exiles na ps4 .Nie mogę budować nawet gdy chcę postawić fundament widzę skreśloną ikonę i napis że nie mogę budować w tym miejscu nawet na bardzo płaskiej powierzchni . Nie wiem czy to błąd w wyniku nowej aktualizacji czy zwyczajnie coś mi się w grze zepsuło .

czytaj odpowiedzi (0)
Kabus78   @   22:26, 02.02.2020

Skrót problemu: falling through world

Witam dzięki wielu poradnikom internetowym w końcu nauczyłem się grać w Conan Exiles niestety jestem bezsilny wobec problemu technicznego. Mimo iż gra jest całkowicie po Polsku gdy ginę przypadkowo bez powodu nawet jak wróg nie zadaje mi obrażań wyświetla mi się komunikat ''Zabija cię falling through world '' te angielskie napisy pojawiły się pierwszy raz. Proszę pilnie o pomoc jeśli ktoś naprawdę zna ten problem on utrudnia życie i nie da się grać .

czytaj odpowiedzi (2)
Kabus78   @   11:21, 05.01.2020

Skrót problemu: Ekwipunek

Witam od wczoraj gram w grę Conan Exiles na PS4 i zauważyłem dziwny problem . Podczas gry przez przypadek do używanego ekwipunku wziąłem ze 3 siekiery i nie mogę wyrzucić pozostałych dwóch by wziąć śpiwór czy miecz . Myśląc że to błąd gry stworzyłem postać od nowa jednak grając na początku nie wyświetliła mi się ikona budowy posłania mimo że dziennik podpowiada bym je stworzył . Brakuje też budowy sznurka czy noża do oprawiania zwierząt który jest niezbędny by grać

czytaj odpowiedzi (0)