Bloodborne (PS4)

ObserwujMam (81)Gram (38)Ukończone (29)Kupię (12)

Lista problemów z Bloodborne (PS4)

Masz jakiś problem z grą Bloodborne i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

wieczor4466   @   18:36, 04.06.2018

Skrót problemu: Kielich Korzenia Niskiego Loran

Witam, potrzebuję pomocy, chciałbym zdobyć runę Znak Szponu dodającą 30% do VA Attacs i wiec że jest ona w lochu z Kielicha Korzenia Niskiego Loran. Problem jest taki że nie wiem jak ten kielich zdobyć, zrobiłem już cały loch z Kielicha Niskiego Loran i podobno powinienem go dostać po pokonaniu ostatniego bosa, ale dostałem Kielich Korzenia Niskiego CHOREGO Loran. Czy to był jakiś błąd w grze? Miał ktoś podobną sytuację? Z góry dzięki za wszelką pomoc.

czytaj odpowiedzi (3)
Delpiero14   @   16:02, 22.08.2017

Rozdział:   126
Poziom:   Walka z Ludwigiem
Misja:   Problem z bossem.

Skrót problemu: Ludwig

Mam problem z pokonaniem Ludwiga z dlc Bloodborne. Nie jestem w stanie go przejść mimo, iż znam wszystkie jego ruchy. Znajdzie się ktoś kto jeszcze gra i jest chętny pomóc? Będę bardzo wdzięczny.

czytaj odpowiedzi (0)
Randalf   @   00:46, 17.04.2017

Skrót problemu: Problem z dodatkiem

Witam, mam problem związany z dodatkiem. Mogę przywoływać dawnych tropicieli i i dostałem dzwoń dawnego tropiciela ale nie dostałem oka tropiciela pijanego krwią po pokonaniu amelii i dotknięciu czachy, nie mogę przejść do dodatku mimo że wykonałem instrukcje zamieszczoną na stronie, czy możliwe jest że mogę korzystać z funkcji dodatku nie posiadając go? (gra była w paczce z Ps4 dlatego nie wiem czy mam dodatek czy nie)

czytaj odpowiedzi (2)