Minecraft (PS4)

ObserwujMam (9)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Lista problemów z Minecraft (PS4)

Masz jakiś problem z grą Minecraft i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Ruffix22   @   12:44, 01.04.2021

Skrót problemu: Nie mogę pobrać mapy ze sklepu

Od jakiegoś czasu nie mogę pobrać żadnej mapki ze sklepu w Minecraft na konsoli PS4, po skończeniu pobierania pokazuje się Pobieranie nieudane.
Mam tak z każdą mapką, nie ważne czy kupioną czy darmową.
Wcześniej nie miałem z tym problemu, a wielokrotne próby restartowania gry jak i pobierania niczego nie dały. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu się to rozwiązać, będę wdzięczny za pomoc.

czytaj odpowiedzi (0)
Kamkob   @   17:45, 02.02.2021

Skrót problemu: Nie można wejść w swiat

Nie można wejść, wyskakuję komunikat ze nie ma mejsca a dysk jest prawie pusty

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)
Kamelotwl   @   16:19, 13.07.2020

Skrót problemu: Nie mogę połączyć się z kontem microsoft

W dolnym lewym rogu w menu głównym jest przycisk do logowania z kontem Microsoft. Klikam go i dostaje informacje że na stałe powiążą się konta i jak już mam konto to moge wejść na stronę itp. i jest tylko kóleczko do wciśnięcia żeby wyjść i nie mogę tego problemu rozwiązać. Pomóżcie

czytaj odpowiedzi (0)
karolina.choluj@gmail.com   @   13:57, 27.06.2020

Skrót problemu: Minecraft nie chce się otworzyć na PS4

Od kilku tygodni mam problem z odpaleniem Minecraft na PS4 - otwieranie trwa godzinami. Czy ktoś też się spotkał z takim problemem?

czytaj odpowiedzi (3)
LaVka   @   10:05, 12.04.2020

Rozdział:   Gra wieloosobowa
Poziom:   0
Misja:   0

Skrót problemu: Nie można połączyć że światem

Posiadam Minecraft na ps4 i chciałem stworzyć świat wieloosobowy by zaprosić znajomego do gry. Oboje mamy wykupioną subskrybscje ps-plus. Gdy znajomy odbiera zaproszenie po kilku chwilach ładowanie pojawia się komunikat : Nie można połączyć że światem. Taka sama sytuacja gdy ja odbiorę zaproszenie do jego rozgrywki. Nie wiem czy to ma znaczenie jednak w mojej wersji gry mam możliwość zmiany wersji na poprzednia z przycisku "Edycja". Na jego konsoli takiej możliwości nie ma. Nie wiem jak poradzić sobie z tym problemem, i nie mogę znaleść w internecie konkretnych informacji. Bardzo proszę o pomoc.

czytaj odpowiedzi (1)