Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3)

ObserwujMam (191)Gram (47)Ukończone (153)Kupię (46)

Lista problemów z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a (PS3)

Masz jakiś problem z grą Uncharted 3: Oszustwo Drake'a i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

LolFox_XD   @   20:32, 18.02.2019

Rozdział:   Rozdiał 8 Cytadela

Skrót problemu: Dziwne glitche w cytadeli

Otóż w momencie po wyjściu z studni i zestrzeleniu kłutki Sally wychodzi ale nic nie mówi a jak podchodze do drzwi na których jest kłudka i sally musi ją zniszyć on jest gdzieś daleko drzwi sie magicnie otwierają i z niewiadomych przyczyn zaczyna sie ładowanie w nieskończoność i nie wiem co z tym zrobić a więc czy ktoś zna rozwiązanie?

czytaj odpowiedzi (0)
Ryba8989   @   10:54, 19.12.2015

Rozdział:   Wszystkie

Skrót problemu: Grafika

Witam, po jakims czasie postanowilem odkurzyc Uncharted 3: Oszustwo Drake'a i niestety sotkała mnie przykra niespodnianka. Po właczeniu gry jednoosobowej jest problem z filmikami, odnotowalem regularne problemy z dzwiekiem w stosunku co do obrazu oraz niestety w pewnym momecie grafika sie rozmywa, bedac np w budynku gina sciany i zostaje tylko głowny bohater. Dodam ze wszystkie inne gry dzialaja bez zarzutu, byly wszystkie aktualizacje przeprowadzane oraz ostatnio nawet format dysku ktory nic nie pomogl. specjalnie kupiłem nowa plyte Uncharted 3 i po odpakowaniu nowej gry problemy nie znikly

czytaj odpowiedzi (2)
pawelecki96   @   12:52, 13.06.2013

Ściągnąłem U3 z PSN, ale nie mogę uruchomić gry. Po zainstalowaniu w menu gry nie pojawiła się ikona U3, tylko do narzędzi danych gier dołączyło 12 Gb plików, z którymi nic nie mogę zrobić. Jak mam to uruchomić? Z góry dzięki za pomoc.

czytaj odpowiedzi (3)
HuanitoPL   @   19:01, 30.12.2011

Rozdział:   Karawana
Poziom:   Poziom 20

Na początku misji trzeba jechać za karawaną przez pustynie.W pewnym momencie wszystkie pojazdy wybuchają a nie powinny.Nie wiem jak naprawić ten problem.

czytaj odpowiedzi (2)