The Sims: Średniowiecze (PC)

ObserwujMam (65)Gram (57)Ukończone (12)Kupię (26)

Lista problemów z The Sims: Średniowiecze (PC)

Masz jakiś problem z grą The Sims: Średniowiecze i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Zoey   @   11:58, 15.04.2019

Skrót problemu: Nie mogę uruchomić gry

Gra działała mi dobrze na laptopie z windowsem, ale przy próbie włączenia gry na macbook'u pojawia misie komunikat o nieudanej inicjalizacji usługi (co kolwiek to znaczy). Bardzo prosze o pomoc.

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)
Natix09   @   17:06, 12.04.2019

Misja:   Problem z niebieskim kolorem oczu u simów

Skrót problemu: Problem z niebieskim kolorem oczu u simów

Hej witam wszystkich, mam do was pewną sprawę. Czy ktoś z was nie wie może jak mogę naprawić bug w mojej grze, który sprawia że wszyscy moi simowie mają niebieskie oczy, pomimo tego że ustawiłam im innny kolor

czytaj odpowiedzi (0)
xMsStylesx   @   12:33, 28.11.2016

Skrót problemu: Ekran

Włączyłam grę po raz pierwszy. Niby wszystko idzie sprawnie,ale mój ekran gry jest przesunięty w lewą stronę ,przez co nie widzę tych wszystkich przycisków i utknęłam na sprawie,gdzie widzę moje "królestwo" .
Jak naprawić ekran?

czytaj odpowiedzi (0)
wil16   @   22:24, 11.11.2016

Misja:   Małżeństwo Polityczne

Skrót problemu: Jak odblokować?

Witam, gram już w grę Simsy Średniowiecze ładnych parę lat, a jeszcze nigdy nie natknęłam się na misję "Małżeństwo Polityczne". Czy tę misję trzeba jakoś odblokować?

czytaj odpowiedzi (0)
Skdhdn   @   11:18, 02.11.2016

Skrót problemu: AMBICJE

Nie odblokowują mi się kolejne ambicje pomimo, że Nowe Początki mam wykonane już na platynę. Czy oprócz wybudowania budynków muszę coś jeszcze zrobić żeby móc iść dalej? Czy po prostu muszę coś kliknąć o czym nie mam pojęcia? :)

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)
Wikoria123123   @   18:01, 25.10.2016

Skrót problemu: Po aktualizacji do 2... (i jakieś tam liczby) gra nie chce się włączyć

Wcześniej grałam bez aktualizacji i było wszystko ok. Potem zaktualizowałam i... jak klikam przycisk start w launcherze, launcher się wyłącza i nic się nie dzieje. W manadżerze zadań niby TSŚ działa, no ale ja gry włączyć nie mogę. Zrobiłam reinstall i gram bez patcha, ale w tamtym patchu da się zmieniać dzieciom ubrania... strasznie bym tak chciała!

czytaj odpowiedzi (0)
Elmsen44   @   14:53, 01.08.2016

Rozdział:   Gra
Poziom:   Pielęgniarka z klątwa
Misja:   Wszystko spoko grałam pół dnia poczym zapisałam grę i poszłam spac. Dzisiaj włączyłam moj zapis i cały swiat zewnętrzny jest czarny. Wszystko jest czarne z wyjątkiem budynków takich jak dom Medyka czy dom rycerza. Nie wiem o co chodzi prosze o pomoc!

Skrót problemu: Początki

Wszystko spoko grałam pół dnia poczym zapisałam grę i poszłam spac. Dzisiaj włączyłam moj zapis i cały swiat zewnętrzny jest czarny. Wszystko jest czarne z wyjątkiem budynków takich jak dom Medyka czy dom rycerza. Nie wiem o co chodzi prosze o pomoc!

czytaj odpowiedzi (0)
Calvert   @   22:25, 01.04.2016

Rozdział:   Nowe Początki
Poziom:   Samouczek
Misja:   Samouczek

Skrót problemu: Gra się zawiesza

Witam
Po kilku latach powróciłem do Sims 3 Średniowiecze. Zainstalowałem aktualizację niestety, nie mogę ukończyć Samouczka - gra się zawiesza zawsze po zrobieniu zadania na cmentarzu i wydobyciu kamienia z jaskini czyli na samym początku. Miałem tak już 4 razy, robiłem królestwo od nowa - nic nie pomaga. Pojawia się żółta strzałka samouczka i nic nie można zrobić poza alt+ctrl+del. Mam Windowsa 7 64 bitowego

czytaj odpowiedzi (0)
jagnazdobywca   @   23:47, 11.02.2016

Skrót problemu: Nie działający zapis

Gdy włączam grę mój zapis nie jest możliwy do włączenia. Gdy próbuję nic się nie dzieje. Zamiast daty i godziny zapisu gry jest napis ''timestamp'' oraz 0PM(przy nowej grze jest 50PM). Nie mogę nic zrobić, grę wyłączyć mogę jedynie poprzez menadżera zadań. Co powinnam zrobić?
Nie chce stracić gry - jestem już bardzo daleko.. :/
Dodam że mam dostępną aktualizację - czy gdy zaktualizuje gre skasuje mi zapisy?

czytaj odpowiedzi (0)
Qiuzo   @   06:34, 04.02.2016

Misja:   Inwazja, zawody wojenne.

Skrót problemu: Problem z ambicją i misjami

Witam.
Gram już jakiś czas w The sims średniowiecze, jednakże mam problem z ta ambicją (Prawdziwe legendy), nie wiem jak zrobić np. W misji Inwazja ceche legendarną, wiem iż w Zawodach Rybackich jeżeli mamy bo bohatera z cechą "wieloryb zjadł mi rodziców" to dostaniemy ceche legendarną jeżeli postanowimy w tych zawodach zgładzić wieloryba. Dowiedziałem się iż jest możliwość zdobycia cechy legendarnej w misji inwazja ale jak? Jakie trzeba mieć cechy? Proszę o pomoc. Następna sprawa, zbroja kosiaża dla czarodzieja, wiem iż można ją wytworzyć w jakiejś misji ale jakiej? Jak się ona nazywa? No i ostatnie, jak zdobyć w zawodach wojennych ceche legendarną? Jakie podjąć decyzję by pojawił się czarny rycerz? Proszę o szybką pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam.
Qiuzo

czytaj odpowiedzi (0)
Emsarip   @   13:01, 24.01.2016

Skrót problemu: Główny ekran

Kiedy włączam gre w ekranie głównym nie moge nic zrobić, nawet wejść do gry. A tygodni temu mogłam grać normalnie a teraz nawet nie moge ruszyć dalej niż ekran główny gry. Jeżeli ktoś wie co mogłabym zrobić prosze napisać.

czytaj odpowiedzi (1)
Nymira   @   20:42, 11.10.2015

Misja:   Sprawa Zaginionego Monarchy

Nie wiem, czy ten problem już się tu przewinął, ale mimo wszystko zapytam. Przechodzę wyżej wymienioną misję po raz pierwszy, choć nie jestem świeżakiem z tej gry. Mam teraz za zadanie wyjaśnić sytuację dla Monarchy - i tu pojawia się problem. Monarcha leży nieprzytomny na podłodze w Kwaterze Szpiega i nie chce się obudzić, gdy ustawiam wykonanie akcji "Wyjaśnij sytuację". Nie wiem naprawdę co zrobić - Sekretny Kochanek normalnie wybudzał się i wstawał, gdy ustawiłam z nim akcję, a władca leży jak długi, pod czas kiedy mój Szpieg stoi jak słup soli, czekając aby wykonać akcję. Będę wdzięczna za szybką pomoc, bo nigdzie nie mogłam się doszukać rozwiązania.

czytaj odpowiedzi (0)
Raissa   @   20:01, 18.12.2014

Poziom:   Imperialna dominacja
Misja:   Małżeństwo polityczne

Witam, piszę ponieważ mam następujący problem. Mój monarcha w tej misji ma się ożenić z księciem z krainy Elfertrów, ale aby to zrobić musi zerwać zaręczyny z inną postacią, bo jak zauważyłam, nie może mieć dwóch zalotników. Ale problem polega na tym, że właśnie ta postać zniknęła z mapy i nie mogę jej znaleźć ,,wkaźnikiem". Przy czym nie mogę z nią zerwać i skończyć misji. Moje pytanie brzmi co mam zrobić? Pojawi się sama czy będę musiała zakończyć z niepowodzeniem misje?

czytaj odpowiedzi (0)
Murasaki   @   14:24, 21.10.2014

Dlaczego gdy chce zaktualizować The Sims Średniowiecze wyświetla mi się błąd: nie można nawiązać połączenia z ea download manager?
Mam wersje 1.0.286.00001 i wiem, że są dostępne nowe aktualizacje ( Moje Simsy po kilku minutach wywalają mnie na pulpit i myślałam, że to będze moim ratunkiem ale okazało się to bardziej skomplikowane)

1) Okazało się, że mam ten cały EA download menager (Chciałam go ściągnąć z płytki)
2) Zgubiłam swój kod produktu dlatego nie mogę skorzystać z pomocy Origina, jeśli by takową ofiarował.
3) Ściągnęłam bezpośrednio aktualizację ale nie mogłam kontynouwać bo lokalizacja pliku mu się nie podobała i nie wiem co z tym dalej zrobić.
4) Mam Windows 8 i czytałam, że to właśnie z tym mój problem może być powiązany

czytaj odpowiedzi (0)
Engive   @   19:45, 06.11.2013

Klikam na przedmioty do zebrania (minerały i rośliny) niestety nie ma żadnych interakcji - jak w przypadku klikania na przedmioty w otoczeniu (np. głazy, drzewa). Ten problem jest od jakiegoś tygodnia, wcześniej mogłam bez problemu wszystko zbierać.

czytaj odpowiedzi (0)
oldziaaaaa   @   16:25, 08.10.2013

Rozdział:   the sims: sredniowiecze
Poziom:   10
Misja:   wyzwanie wedkarza

gdy zakupilam charpun na wieloryby mialam zadanie by isc na lokacje do doków, ale gdy monarcha podeszla do statku opcja znikla i pisalo ze jest brak mozliwych interakcji, gdy sie oddalila znow zadanie sie pojawilo, i tak w kólko. co mam zrobic?

czytaj odpowiedzi (0)
Lolciam   @   18:37, 27.08.2013

ekran w tsś jak gram idzie tak troche na bok i nie ma jak grać jak tworzyć simów pomocy!

czytaj odpowiedzi (0)
Olka2317   @   19:27, 11.05.2013

Mam pewien problem. Otóż w marcu zepsuł mi się komputer stacjonarny i zdecydowałam się na laptopa Acer Aspire. Przez pierwszą godzinę po zainstalowaniu gry wszystko było super - nic się nie ścinało, grafika super, dźwięk także świetnie. Niestety po tej godzinie komputer zaczął się sam wyłączać. I tak za każdym razem po włączeniu gry miałam jakieś 5 minut na granie i wtedy on się wyłączał. W końcu się poddałam i całkowicie zrezygnowałam z gry i teraz kompletnie nie wiem, co mam robić. Mam prawie wszystkie części z serii The Sims 3 + The Sims: Średniowiecze i ze wszystkimi tak mi się robi. Przed zakupem sprawdzałam i laptop spełnia wszystkie wymagania techniczne; poradźcie, co mam robić?

czytaj odpowiedzi (2)
Eziair   @   17:28, 30.04.2013

Misja:   Sekrety i sukcesje

Pojawia się tu obowiązek zbadania osadu na stole roboczym. Z tym problemu niema, ale potem pojawia się to znowu, a na stole i na moim szpiegu niema tej opcji.

czytaj odpowiedzi (0)
logan23   @   19:37, 07.04.2013

Rozdział:   nowy początek
Misja:   Gastrofestiwal albo Katastrofa

Dzień dobry utknąłem w misji w której trzeba zorganizować Gastro Festiwal czy ktoś mógł mi udzielić informacji jak doprawić Sarninę w zamian oferuje pomoc przy tej grze lub innej.

czytaj odpowiedzi (0)
aska9726   @   11:46, 27.08.2012

Misja:   Sprawa zaginionego monarchy

Pomocy!!! Jak przesłuchać kochanka królowej? Nie mam interakcji z profesją szpiega, także nie mogę go przesłuchać. Help!!

czytaj odpowiedzi (0)
logan23   @   16:34, 16.06.2012

Misja:   rako bandyta

wie ktoś jak wczytać zapis gry?

czytaj odpowiedzi (3)
Draza   @   18:28, 03.06.2012

hej :) gdy moja królowa była na 10 poziomie igdy chciałam postawić kolejny chyba 9 budynek, nagle pojaiwał się czarny ekran, muzyczka leciała i.. koniec, restar albo ekran śmierci. Skopiowałam sobie katalog save na pulpit, odinstalowałam gre, zrobiłam restat, zainstalowała, uruchomiłam bez zapisu, wszystko ok. gry wrzuciłam zapis, pojawiły się tylko częściowe dane: nie było zapisu do kontynuacji, nie było ile budynków wybudowałam, ale były osiągnięcia w księdze.... i co ja mam teraz zrobić?

czytaj odpowiedzi (1)
sal32   @   09:41, 30.01.2012

Rozdział:   misja rybaka

mam znaleźć legendarnego homara ale nigdzie nie mogę go znaleźć, o próbowałam już przy bardzo niskim skupieniu ale to nic nie daje . Co robić? Z góry dziękuję za odpowiedz.

czytaj odpowiedzi (1)
sal32   @   10:09, 11.01.2012

Rozdział:   nowe początki

mam problem kompletnie nie wiem jak grać kupcem, opanowałam wszystkie postacie z tą mam proble.Teoretycznie wiem, że trzeba kupować handlować z innymi ale jak to zrobić.Nie wiem jakotworzyć kram co i gdzie włąnczyć pomoy!

czytaj odpowiedzi (3)
sal32   @   12:13, 10.01.2012

Mam problem, nie ukończyłam jeszcze wszystkich misji z ambicji Nowe początki a odblokowała się następna ambicja, kiedy chciałam w nią zagrać pojawia mi się komunikat,że mam za mało bohaterów oprócz monarchy. W ambicji nowe początki ustawione mam wszystkie budynki i ich bohaterów.Co mam zrobić aby dodać nowego bohatera, czy mam dokończyć wszystkie misje z nowych początków?

czytaj odpowiedzi (1)
sal32   @   10:08, 10.01.2012

Rozdział:   nowe poczatki

Nie ukończyłam wszystkich misji w ambicji Nowe początki a odblokowała mi się następna ambicja. Kiedy chcę w nią zagrać pojawia mi się komunikat, że potrzebne jest mi więcej bohaterów niż monarcha jakiego oczywiście posiadam. Co zrobić w takiej sytuacji i czy muszę coś dodatkowo przechodzić i jak stworzyć więcej bohaterów.Dodam tylko że w misji nowe poczatki mam wszystkie budynki razem z bohaterami.Pomoy!!!

czytaj odpowiedzi (0)
nataliecich   @   19:59, 07.01.2012

Rozdział:   Nowe Początki
Poziom:   1
Misja:   Siedem Sztuk Mechanicznych

Nie mogę znaleźć węgla, a muszę wykuć parę rzeczy w kuźni - jestem kowalem :(
Gdzie znajdę węgiel?

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (1)
nataliecich   @   15:18, 07.01.2012

Rozdział:   Nowe Początki
Poziom:   2
Misja:   Stary Pokaz Magii

Moja czarodziejka (poziom 2) nie może przygotować żadnego zaklęcia - nie udaje jej się. W misji muszę stworzyć zaklęcie ,,rozbłysk'' i ,,sonda magiczna'', aby to drugie rzucić na kandydata. Bardzo proszę o pomoc :)

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (2)
Mohraszpon   @   23:39, 31.12.2011

Rozdział:   Nowe początki
Misja:   Ewolucja szynszyli

Gram kowalem oraz kapłanem. No i nie wiem jak nasycić ją pokojem wszechwidzącego. Proszę o szybkie porady

czytaj odpowiedzi (0)
kalafior1510   @   13:09, 29.12.2011

Misja:   Krabi Bandyta

Jak zrobić wosk do wąsów?
Bo mi ten staruszek powiedział, że spisze mi przepis ale go nie dostałam, a jak próbuje to znaleźć w interakcjach to tego nie ma.
Możecie mi pomóc?

czytaj odpowiedzi (1)
sal32   @   08:57, 14.12.2011

Rozdział:   nowe poczatki
Poziom:   1
Misja:   wesele

mam prolem ponieważ muszę pocałować chłopa ale niestety kiedy próbuję to zrobić nie ma takiej komendy co w takim wypadku

czytaj odpowiedzi (1)
sal32   @   06:59, 13.12.2011

Rozdział:   nowe poczatki
Poziom:   1
Misja:   smok z miasta

Czy jeżeli nie mam kupionych ani koszarów ani kuźni to muszę przerwać misję bo nie jestem w stanie ani ćwiczyć zze żmijobojca ani wykuć go w kuźni? I czy później będe mogła wrócić do tej misji?

czytaj odpowiedzi (0)
sal32   @   12:35, 12.12.2011

Rozdział:   nowe początki
Poziom:   1
Misja:   smok z miasta

gdzie mam szukaćpola ćwiczebnego i żmijobójcy

czytaj odpowiedzi (1)
Celdur_91   @   19:47, 03.10.2011

Witam.
Utknąłem już na samym początku gry. Otóż chodzi o to, że nie mogę stworzyć monarchy. Gdy wybiorę opcję tworzenia sima gra wczytuje się bez końca. Jeśli wybiorę jednego z gotowych to nic się nie dzieje... Może mi ktoś pomóc?

czytaj odpowiedzi (3)
Dominika_D   @   22:53, 08.09.2011

Misja:   Pirackie życie dla mnie

mam za zadanie napisać wiersz z motywami pieniędzy i królestwa ale nie wiem jak mam to zrobić, pomocy!

czytaj odpowiedzi (2)
chabersztyna   @   09:25, 16.07.2011

Wchodzę do gry, a ekran jest cały ciemny, widać tylko ikony budynkow i morze, reszta to ciemnobrązowa ciapa. Gram od jakiś dwóch tygodni i jeszcze mi się coś takiego nie zdarzyło, tylko jak zminimalizuję grę a patem znów otworze, to obraz gry jest trochę ciemniejszy, ale nie w takim stopniu jak to co zdarzyło mi się dzisiaj.

czytaj odpowiedzi (2)
chabersztyna   @   21:36, 12.07.2011

Jestem kupcem. Mam jedno z dziennych zadań: dostarcz klejnoty. Nie ma ich w kramie wiejskim. jak mogę je zdobyć?

czytaj odpowiedzi (1)
chabersztyna   @   09:55, 11.07.2011

Misja:   Dzień bibelotów

gdzie jest Leśna Polana? Teoretycznie ona jest tam przy lesie, ale żadnej interakcji nie ma ani nic. Nie mogę znaleźć przedmiotu na leśnej polanie. Jak mogę go znaleźć?

czytaj odpowiedzi (2)
Dannylach   @   04:49, 08.07.2011

Misja:   Niezrównane ostrze

Mam poszukać książki na regale, ale gdzie jest regał.

czytaj odpowiedzi (3)
Ania12-24   @   16:53, 30.06.2011

Niedawno kupiłam The Sims Średniowiecze.Kiedy je zainstlowałam grałam przez pierwszy dzień bez problemów,ale następnego dnia po włączeniu i załadowaniu sie wszytkiego kiedy można juz było grać obraz zrobił się czarny na jakąś minutę i potem znowu się włączył(tak działo się co jakieś 5 minut).Potem wyłączyłam grę i zobaczyłam że na pasku po prawej stronie jest taki żółty trójkącik z wykrzyknikiem a jak sie na niego najedzie to jest napisane:"Display driver stopped responding and has recovered.Display driver igfx stopped responding and has successfully recovered"(nie da sie na to kliknąć).Włączyłam gre jeszcze raz,ale w tedy (tak samo jak wcześniej kilka razy obraz wygasł)po jakichś 30sekundach obraz zrobił się niebieski i wyskoczyła informacja o jakimś problemie i komputer automatycznie sie zrestartował.

czytaj odpowiedzi (1)
Menolly91   @   17:57, 15.06.2011

Misja:   Zniewolnik

Nie potrafię uzyskać Krwawej gruszy. Mam gruszki i pijawki, ale nie potrafię z nimi nic zrobić. Przeczyatłam, że mam je wrzócić do studni ale nie mam takiej opcji...

czytaj odpowiedzi (1)
Fiolcia90   @   15:55, 26.05.2011

Misja:   Gastrofestiwal albo Katastrofa

Mam sama zrobić wyimaginowane jedzenie. Kiedy zrobię te, które dokładnie zgadzają się z nazwą nic się nie dzieje, a te do których w recepturze jest Serum Imaginacji nazywają się inaczej i są w moim wyposażeniu i nie mam ich jak podać gościom. Wie ktoś co z tym zrobić?

czytaj odpowiedzi (0)
Poolaster   @   21:14, 24.05.2011

Witam
Zakupiłem sims średniowiecze i potrzebuję waszej pomocy. Zarówno na win 7 64bit jak i na win vista 32bit, instalacja kończy się po wpisaniu cd-key'a. Dalej instalacja znika, jakby się skończyła, folder z grą zajmuje wtedy około 10MB. Bardzo proszę o pomoc. Gra kupiona córce na urodziny i już drugi tydzień nie mogę jej uruchomić.
Z góry dziękuję

czytaj odpowiedzi (1)
monik8   @   20:11, 12.05.2011

Misja:   KAPELUSZ PRASTAREJ ZABY

gdzie tego szukać?

czytaj odpowiedzi (2)
monik8   @   13:46, 12.05.2011

czy kapłanem da się zdobyć kamień manny?-

czytaj odpowiedzi (1)
SnaR   @   12:21, 11.05.2011

Misja:   Gastrofestiwal albo Katastrofa

Mam taki problem... Utknęłam w misji, gdzie zadaniem monarchy i maga jest przygotowanie iluzorycznej uczty. Wszystko ładnie pięknie, ale do czasu gdy mag ma przygotować zaklęcie tzw. "Iluzorycznej Uczty". Wiadomo patrzymy runy i robimy zaklęcie. I tu rodzi się problem, gdyż runy do tego zaklęcia mają taki skład i kolejność co zaklęcie "Ogniste Oko Widzenia", niestety właśnie to zaklęcie się przygotowuje zamiast tej" Iluzorycznej Uczty". Miał ktoś z was taki problem? Proszę o radę ;/...

czytaj odpowiedzi (0)
monik8   @   11:51, 11.05.2011

Rozdział:   cecha-glupi-
Misja:   fontanna

gram rycerzem i ma negatywna cechę-głupi-mam osiągnąć bonus do tej cechy aby wrócić do fontanny,proszę o porady jak to uczynić?

czytaj odpowiedzi (1)
Fantasja   @   14:15, 05.05.2011

Poziom:   Poziom 9
Misja:   Preludium zarazy

Powyższy poziom tyczy się mojego Medyka. Chodzi mianowicie o to, że w poprzedniej misji zbierał wszystkie zioła i rośliny, a teraz jest z tym problem. Muszę wytworzyć Silne Oleum i Silną Maść, a nie mogę zebrać brakującego Anielskiego Ziela, gdyż mam brak interakcji z tym krzakiem =/ W dodatku nie można go dostać w Kramie Wiejskim.
Nie chcę iść na łatwiznę i porzucić misji. Pomóżcie, bardzo proszę

czytaj odpowiedzi (2)
ZULUSIA   @   18:22, 26.04.2011

Misja:   Małżeństwo polityczne

Utknęłam w misji. Problem w tym, że potrzebuję "BUDYNIU KRÓLEWSKIEGO", a nie mogę go znaleźć i nie wiem jak go zdobyć. Pomóżcie!

czytaj odpowiedzi (1)
catja   @   22:21, 12.04.2011

Rozdział:   PC The Sims: Średniowiecze - Dzień Bibelotów
Poziom:   Dzień Bibelotów
Misja:   Zamieść podłogę

Gram Medykiem i mam za zadanie zamieść podłogę. Gdzie znaleźć miotłę??? :(

czytaj odpowiedzi (3)
kamila12   @   15:56, 08.04.2011

Misja:   SZYNSZYLE

jestem w misji z szynszylami. gram kowalem, złapałam już szynszylę w lesie i teraz miałam do wyknania dwa młoty ( adamantowy i mitrylowy) pierwwszy już wykonałam i mam go przetestować. tylko pojawia się pytanie jak. próbowałam ale nie potrafię. proszę o szybką odpowiedź!! :)

czytaj odpowiedzi (2)
Demeos   @   12:45, 08.04.2011

Rozdział:   -
Poziom:   -
Misja:   Gildia Gildii

Mam problem z heroldem Piochem. Mam wysluchać jakiejś wiadomości lecz gościa nia ma w mieście. Czekam już kilka godzin i się nie zjawia ani nie pojawia się nowa misja typu "uratuj go" czy coś takiego. Z góry dzięki za pomoć ;]

czytaj odpowiedzi (1)
shulien   @   22:17, 06.04.2011

Misja:   królewski potomek

Królowa nie moze zajsc w ciążę! ma juz co prawda 3 dzieci z poprzednich zwiazków wiec z plosnoscia nie powinno byc problemu zwlaszcza ze w misji pila eliksir plodnosci. "figluje" ze swoim mezem conajmniej kilka razy dziennie i od simowego conajmniej tygodnia nic z tego nie wychodzi? czy ktos juz mial takie problemy?
moze sie rozwiesci i miec dziecko z innym czy to zaliczy mi misje? bo juz mi zaczyna pomysłow brakowac a misji nie chce poddac

czytaj odpowiedzi (1)
kasjos   @   21:14, 06.04.2011

Misja:   Smok z miasta

1.) jak się zezłościć na morz - mag
2.) jak zdobyć księgę niewrażliwości na ogień - łotrzyk

czytaj odpowiedzi (0)
Dudzia92   @   21:26, 05.04.2011

Misja:   Zniewolnik

Kto wie jak zdobyć krwawą gruszę ???

czytaj odpowiedzi (2)
maladiablica93   @   15:15, 04.04.2011

Misja:   Dzień bibelotów

Witam mam problem ze znalezieniem przedmiotu wokół padoły w misji dzień bibelotów
pomocy błagam ;(

czytaj odpowiedzi (2)
shulien   @   02:25, 04.04.2011

Misja:   królewski potomek

Mam moją królowa postarac się o nastepce tronu, obecnie mam wyjsc za mąż za kandydata na ojca, przeczytałam że ta opcja będzie w "romantycznych" ale pomimo ze z 4 simowe dni praktycznie cale poswiecilam zeby do tego dojsc nie pojawia mi sie zaproponuj małzenstwo... nawet z tego wszystkiego to tym simom juz dziecko dorosło ale dalej ich nie moge ożenic prosze pomocy

czytaj odpowiedzi (2)
Prazynka   @   23:59, 03.04.2011

Misja:   znajdz lze prastarej zaby

Mam problem jak mam odnalesc ta łzę prastarej żaby bo nie wiem gdzie tego szukać :(

czytaj odpowiedzi (1)
Prazynka   @   23:59, 03.04.2011

Misja:   znajdz lze prastarej zaby

Mam problem jak mam odnalesc ta łzę prastarej żaby bo nie wiem gdzie tego szukać :(

czytaj odpowiedzi (1)
dzidziunia777   @   17:22, 02.04.2011

Misja:   Futro

Muszę obejrzeć jakąś walkę tak mi się wyświetla ale nie wiem gdzie nie wiem o co chodzi pomocy !!To misja z szynszylami

czytaj odpowiedzi (1)
Natalia_Christine   @   10:53, 02.04.2011

Misja:   Dzień Bibelotów

Witam.
Mam problem z przejściem misji "Dzień Bibelotów".
A mianowicie nie mogę znaleźć wypchanego misia monarchy.
Szukałam w szafie, łóżku i skrzyni przy łóżku.
Dla pewności sprawdziłam też kwatery szpiegów.
Jednak bezskutecznie.
Bardzo proszę o pomoc..

czytaj odpowiedzi (4)
Bremenka   @   23:01, 01.04.2011

Misja:   Smok z miasta

Jako szpieg musiałam zrobić eliksir chroniący przed ogniem i dać królowej. Zrobiłam to i królowa poparzyła się. Grałam dalej i po pewnym czasie dostałam znowu do zrobienia ten sam eliksir i znowu mam dać go królowej. Tym razem jednak nie mam żadnej opcji żeby go dać. Eliksir mam w swoim szpiegowskim wyposażeniu, jest w brązowej obwódce i mogę go tylko sama wypić. Krążę już 2 dni i nic nie mogę zrobić. Ktoś pisał że jest opcja przy warzeniu kompotu - podaj - dodaj dodatek. Ja nie mam takiej opcji. Może ktoś to przeszedł i wie, bo ja już nie mam siły.

czytaj odpowiedzi (2)
lingueno   @   19:12, 31.03.2011

Misja:   Awans Dramato Pisarza

Po przejściu z 80% misji dostałem zadanie aby napisać SZTUKĘ. I tu jest problem jak i gdzie ją napisać i jak ją wygłosić przy stole z papierami czy jak się to tam zwie nie da się, jest tylko poemat i komedia.

P.S. jak kto by mi powiedział u kogo mogę zdobyć ubrania to by było super bo dziwne ale u krawca nie mogłem T_T

czytaj odpowiedzi (1)
piotrekssj   @   18:20, 31.03.2011

Witajcie utknąłem w misji ze slubem bo drużba ma misje zeby zdobyć odzienia i obrączki slubne jak zdobyć te rzeczy

czytaj odpowiedzi (3)
RiseAboveThis   @   19:00, 30.03.2011

Rozdział:   .
Poziom:   .
Misja:   Głodna Jagłodka, głodna!

Utknęłam w misji 'Głodna Jagłodka, głodna!'. Mianowicie doszłam do momentu ze zrobieniem questu
-Dać kaszę wieśniakom
-Naprawić studnię wieśniakom
I nie wiem jak to zrobić. Kilkam na worek z kaszą i nic. Staram sie chodzi po okolicy i kilkać na ten worek - też nic. Próbowałam go też zostawić, położyć, zrobić nowy itd...

Co do studni - Klikam na nią i wyskakują trzy możliwości:
1. Wypowiedz życzenie
2. Nabierz wody
3. Słuchaj echa.
Wypowiedzialam wszystkie życzenia, wody w wyposarzeniu mam 28, a echa słuchałam z 500 razy.

Jeśli ktoś wie jak przebrnąć przez tą misję to proszę o szybką odpowiedz.

czytaj odpowiedzi (2)
zazul   @   19:58, 27.03.2011

Może to i dziwne, ale nie mam pojęcia jak wybrać inną postać niż monarcha, chciałbym zostać kowalem albo rycerzem, ale nie wiem jak to zrobić. Może ktoś pomóc?

czytaj odpowiedzi (2)
Trisshyl   @   19:50, 27.03.2011

Pewnego dnia, normalnie sobię gram, potem decyduję zakończyć i zapisać grę.
Godzinę później wymieniony powyżej save mówi mi że do grania na tym savie potrzebna jest najnowsza aktualizacja, czy coś takiego. W każdym razie, nie mogę grać z tego sav'a.

czytaj odpowiedzi (3)
emilaplock   @   23:30, 26.03.2011

Poziom:   pierwszy
Misja:   budowanie królestwa

Mam problem z zapisaniem gry. Na samym początku po poprawieniu się przed lustrem przed rozmową z budowniczym nie mogę zapisać gry ponieważ pokazuje się komentarz "nie można zapisać gry podczas samouczka" Nie wiem jak to wyłączyć.

Pozdrawiam

czytaj odpowiedzi (4)