Spore (PC)

ObserwujMam (250)Gram (125)Ukończone (70)Kupię (35)

Lista problemów z Spore (PC)

Masz jakiś problem z grą Spore i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Basiaaaaa   @   13:45, 29.07.2020

Rozdział:   _____________
Poziom:   ______________
Misja:   ___________

Skrót problemu: Nie mogę wejść do gry

od razu zaznaczę, że mam oryginalną grę i jestem zarejestrowana na serwerze EA :P

szukałam odpowiedzi na mój problem na innych forach, ale wychodzi na to że jestem wyjątkowa i nikomu nie przytrafiło się to co mnie :P

mam jeden komputer i na tym jednym komputerze zainstalowałam sobie Spore, działało, jednak później, potrzebowałam odzyskać trochę miejsca na dysku i grę odinstalowałam.

teraz poczułam potrzebę ponownego pogrania sobie, lecz po bezproblemowej instalacji gra nie chce się uruchomić.

nie wyświetla żadnych błędów, nie pika, nie mruga, nie daje żadnych sygnałów jakby coś szło nie tak.

po kliknięciu na ikonkę przez chwilę myśli, ekran robi się czarny jakby miało się uruchomić, nawet na chwilę zmienia rozdzielczość, lecz potem wraca do pulpitu, jakby nic się nie stało.

czy to możliwe, że to głupie zabezpieczenie w ten sposób działa? jeśli tak, to co ja mam zrobić? przecież jak dotąd instalowałam grę tylko raz i to na tym samym komputerze

czytaj odpowiedzi (0)
AmeliaKk18   @   22:17, 28.09.2019

Rozdział:   Faza kosmosu

Skrót problemu: Problem z grą

Kiedy gram w fazie kosmosu wyrzuca mnie z gry, na innych fazach wgl. To jest denerwujące. Kiedyś wyrzucało mnie co 30 min może dłużej, a teraz ledwo wejdę to po 2 min mnie wywala.

czytaj odpowiedzi (0)
Segohs   @   14:25, 15.12.2016

Skrót problemu: Brak możliwości rejestracji

Witam. Otóż nie mogę się zalogować. Podobno EA ma jakieś problemy ale to już trwa rok.

czytaj odpowiedzi (0)
barto10111@interia.pl   @   18:32, 08.08.2016

Rozdział:   faza kosmosu

Skrót problemu: wyłączająca się gra

W czasie kiedy dostaję informację, że mogę handlować i tworzyć szlaki handlowe o moich z planety macierzystej i dostaję odznakę zawiesza mi się , a po chwili wyłącza mi się cała gra. Co mam zrobić?

czytaj odpowiedzi (0)
Zakapturzony   @   10:21, 06.12.2015

Skrót problemu: Problem z włączaniem

Ponieważ próbowałem odpalić grę nowo z pudełka i kiedy próbuję ją odpalić to się podświetla się ikonka ... i nic się nie dzieje a po plikach gry to wole nie łazić bo jeszcze coś popsuje a po za tym otworzyłem a w pudełko nie było nawet instrukcji tyle że nie wiem czy tak miało być czy nie proszę o pomoc

czytaj odpowiedzi (1)
filip200303   @   19:00, 08.11.2015

Rozdział:   login

Skrót problemu: Login

Czemu nie mogę się zalogować w spore mam konto EA ale wyskakuje mi ze nie mam neta jak mam internet ?? Pomocy?

czytaj odpowiedzi (0)
MasterMilk   @   13:52, 24.10.2015

Podczas śmierci w fazie stwora gra się crashuje. To samo mam w fazie plemienia, ale czasem podczas sprawdzania innych plemion.

czytaj odpowiedzi (1)
gracz892   @   20:10, 21.06.2015

Rozdział:   Login

Nie moge sie zalogować bo albo pisze że nie mam odpowiednich uprawnień na spore.com albo że kod origin czy coś tam jest złe a ja ten kod na stronie origin wpisywałem i pisało że został już użyty a to nowa płyta i nowe konto było.

czytaj odpowiedzi (0)
krzyfala   @   15:05, 19.05.2014

Rozdział:   Spore

Witam Gram spore już 3 dni i jestem w fazie kosmosu kolega chiciał zagrać od fazy stwora ale mam wszystko szare oprucz fazy komórki a jemu sie niechce tego przechodzić ...[...]...


więc pomożecie??

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)
Roia   @   22:14, 16.12.2013

Rozdział:   Komórka/Stwór

Dziwne to to do uzupełnienia... ale do rzeczy.
Mam problem w rodzinie, otóż nie ważne kto gra na jakim komputerze, nie ważne jak bardzo się stara nie może odblokować bycia stworem wszystkożernym.
Do wyboru jest komórka mięso- i roślinożerna, mimo wszystko gdy zdobywa się trąbkę w fazie komórki dalej nie można być wszystkożercą.
Jeżeli zaczynam mięsożercą mogę odblokować jedynie mięsożerne głowy, jak roślinożercą - tylko i wyłącznie głowy roślinożerców, a mi zależy na tym, by odblokować głowy wszystkożerców.
To takie wredne od tej gry. Masz wszystkie elementy w fazie stwora odblokowane i dwie rubryki w głowach puste mimo starań. Po prostu nie da się ich znaleźć ani mieć na początku, tylko te, które pasują do komórki mięso- Lub roślinożernej.
Tu nasuwa się pytanie - jak mogę odblokować bycie wszystkożercą w SPORE?

http://merlin.pl/Spore-Fabryka-Stworow_Electronic-Arts,images_zdjecia,4,MXP08005856_4.jpg - dążę do tego, ale jak wybieram roślinożerczą komórkę mam tylko ostatnie linijki, a gdy mięsożerną tylko pierwsze. Mniemam, że czegoś nie potrafię zrobić, dlatego z góry dziękuję za pomoc.

czytaj odpowiedzi (2)
david31121   @   20:15, 31.01.2011

Rozdział:   Fazy
Poziom:   Wszystkie
Misja:   Wszyskie

Chcę zacząć nową grę od fazy kosmosu. Mam ją zablokowaną. Pisze żeby odblokować trzeba przejść fazę cywilizacji. I właśnie problem ze ukończyłem ta fazę, I chce innymi istotami. Pomocy.

czytaj odpowiedzi (3)