Legacy of Kain: Soul Reaver 2 (PC)

ObserwujMam (86)Gram (10)Ukończone (24)Kupię (5)

Lista problemów z Legacy of Kain: Soul Reaver 2 (PC)

Masz jakiś problem z grą Legacy of Kain: Soul Reaver 2 i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

melman123   @   21:32, 29.12.2011

Rozdział:   -
Poziom:   -
Misja:   -

Właściwie rzecz biorąc problem tyczy się pierwszej części aczkolwiek nie ma jej w encyklopedii napisze tu :)
Czytałem gdzieś że ta gra jest wręcz stworzona pod pada (dlatego zwróciłem na nią uwagę) Problem polega w tym że pad działa tylko w menu, natomiast gdy włączam grę leci filmik a po nim nie mogę się ruszyć ani nic zrobić. W menu już próbowałem konfigurować ale raczej się nie da (pewny nie jestem) oraz Sterowniki najnowsze już instalowałem. Mój system to XP.

czytaj odpowiedzi (4)
mirtek123   @   15:17, 03.05.2011

utknalem w miejscu widocznym na zdjeciu wielka sala ktora zalewa sie woda slupki z ktorych leci para i po 2 stronach kociolki z ogniem jak wejsc do sali z janousem oldrenem ktory wczesnije mnie uratowal wypychajac mnie z tamtad musze miec nowy reaver ale jak go zdobyc prosze o pomoc

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (2)