Assassin's Creed III (PC)

ObserwujMam (284)Gram (97)Ukończone (168)Kupię (129)

Lista problemów z Assassin's Creed III (PC)

Masz jakiś problem z grą Assassin's Creed III i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Gotryx   @   19:08, 30.05.2019

Skrót problemu: gra mi się nie zapisuje

Gdy zaczynam grę ona mi się nie zapisuje na komputerze cały czas powraca zacznij od nowa .Pisze nowa gra .Myślałem że to za wcześnie aby zakończyć grę na statku to docierałem do Bostonu .I kończyłem granie a gdy uruchomiłem ponownie grę gra podaje znów nowa gra nie ma zapisu postępu gry proszę o rzetelną i szczegółową podpowiedz .Jestem starszym graczem i nie ogarniam tych wszystkich zawiłości komputerowych .A przeszedłem wszystkie części gry od 1 po 3 i nie było żadnego problemu .Grę mam na Uplay .

czytaj odpowiedzi (1)
Gliku   @   13:17, 22.04.2019

Poziom:   Sekwencja 10
Misja:   Metody alternatywne

Skrót problemu: Postać nie reaguje

Próbuję złapać cel z góry aby zaliczyć dodatkowy punkt i mieć 100% synchronizacjo. Jestem nad celem i mam wybrane pięści aby dało się na niego rzucić ale jak klikam atak czyli to co trzeba kliknąć jak chce się złapać biegnącego to postać macha ręką i to wszystko. Czasami skacze mi w ogóle na kogoś innego kto nawet nie był podświetlony. Co mam robić

czytaj odpowiedzi (1)
kergen54   @   17:44, 11.02.2018

Skrót problemu: Nie działa gra

Witam !
Mam pewien problem rok temu zakupiłem gre Assassin's Creed III dzisiaj wszedłem na stare konto na którym miałem tą grę i problem polega na tym że moje dawne konto nie wykrywa gry , gdy wpisuje klucz wyskakuje mi napis , że klucz jest na innym koncie ubisoft zalogowałem się na konto ubisoft na który ta gra był i nic po prostu tak jakby tej gry nigdy nie było nie wiem co mam robić dzwoniłem do pomocy ubisoft ale niestety dzisiaj mają nie czynne proszę o pomoc ! :)

czytaj odpowiedzi (1)
hakaido   @   17:35, 20.12.2016

Skrót problemu: obraz

strasznie skacze mi obraz na boki głównie w pomieszczeniach. sciagnałem gre z uplay 3 dni temu podczas tutorialu gra jakos jakos działała nastepnie jak rozpoczeła sie 1 misja to odrazu obraz dziwnie sie zachowywał. mam wszytkie ustawienia na najnizszych zamiast rozdzielczość. jedynie co pamietam to ze mam karte graficzna gtx 950m jeszcze dodam ze jak wciskuje w aby ruszac do przodu to głównie kręce się w kólko ;( sry za błędy pisze na szybko ;)

czytaj odpowiedzi (1)
Unskill   @   22:49, 10.12.2016

Skrót problemu: Skaczaca kamerka

Mam maly problem nigdy go nie mialem a teraz gdy pobralem ac3 nie da sie grac poniewaz postac mi dziwnie skacze w lewo lub w prawo i jeszcze obraz mi skacze a do tego mruga nie wiem co jest grane prosilbym o jak najszybsza odp i z gory dziekuje i przepraszam za bledy :P

czytaj odpowiedzi (2)
logan23   @   13:08, 07.12.2016

Skrót problemu: wersja gry

Interesuje mnie jaką mam wersje gry. jeśli ktoś posiada wiedzę
jak sprawdzić w aplikacji uplay wersje gry proszę o odpowiedz.

czytaj odpowiedzi (2)
Eziair   @   10:17, 07.09.2014

Mam problem z dodatkami wirtualnymi. Mam Tyranie króla Jurka, misję z mieczem Kidda i inne z na przykład maczugą itp. Ogólnie chyba wszystko. Przy ponownej instalacji gry, nie mogę grać w save'y z tymi rzeczami. Wyskakuje, że nie znaleziono zawartości do pobrania. Można to pobrać jakoś z Ubisoftu, z konta swojego czy coś?

czytaj odpowiedzi (0)
Eziair   @   20:29, 30.12.2012

Misja:   Misja osadników - Walka

Nie wiem kiedy naciskać który klawisz. Niby pokazują się jakieś strzałki na np: W, ale jak naciskam przesuwa się ten pasek z obrazkami klawiszy, a ten kolorowy nie. Macie jakieś pomysły kiedy i które naciskać?

czytaj odpowiedzi (5)
Eziair   @   15:52, 28.11.2012

Po wizji Connora zaczynamy gre na klifach. Jak przechodzi się po nich to po chwili pokazuje się symbol kielicha. Zlokalizowałem go, ale nie wiem jak do niego zejść.

czytaj odpowiedzi (1)
pamka81   @   22:16, 01.09.2011

Rozdział:   bankier
Poziom:   sekwencja 5
Misja:   uratuj senatora (zadanie od kurtyzan)

W momencie odnalezienia senatora włącza się filmik jak tłuką go żołnierze po filmiku sygnalizuje punkt kontrolny następnie zaraz po tym jest desynchronizacja bo sojusznik umiera, po wczytaniu punktu kontrolnego, nie ważne z której strony podchodzę znajduję się w tym samym miejscu gdzie po wczytaniu nie da się zrobić choćby jednego kroku gdyż zaraz jest desynchronizacja bo senator ginie i tak w kółko niezależnie ile razy się wczyta, nie da się nawet kiwnąć palcem czy rzucić bomby dymnej bo zaraz go ubijają. Proszę o pomoc

czytaj odpowiedzi (2)