S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla (PC)

ObserwujMam (943)Gram (598)Ukończone (259)Kupię (60)

Lista problemów z S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla (PC)

Masz jakiś problem z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

raziel91   @   18:45, 02.10.2012

Rozdział:   Elektrownia
Misja:   Zadanie \"Tajemnice Monolitu\"

Nie poszedłem do spełniacza życzeń tylko dalej. otworzyłem drzwi dekoderem Kła i idąc dalej trafiłem do pomieszczenia z projekcją monolitu a drzwi zamknęły się za mną. na drugim końcu pomieszczenia też są drzwi ale nie da się ich otworzyć-komunikat "drzwi są zamknięte" i tu jest moje pytanie. Co dalej robić ??

czytaj odpowiedzi (1)
Natt   @   14:23, 22.07.2012

Misja:   Wyłącz Mózgozwęglacz

Jak idę do Mózgozwęglacza i jak jestem coraz bliżej to napadają na mnie te mutanty 'z dymu', które znikają po uderzeniu we mnie.
I co zrobić, żeby te mutanty stały się prawdziwe i żebym mogła trochę ich pozabijać?

czytaj odpowiedzi (3)
Natt   @   20:07, 20.06.2012

Misja:   Badanie emisji psionicznych z Krugłowem

Na początku biegnę do tej kopuły i gadam z Sacharowem. On każe mi iść z tym drugim badać emisje psioniczne, więc idę i go ochraniam. Jak potem dobiegamy do końca tunelu i z niego wychodzimy, to on pokazuje, że coś jest nie tak i po chwili widzę przerywnik, że świat mieni mi się na kolorowo i budzę się w autobusie. W poradniku pisze, że ten badacz powinien być na zewnątrz i umierać, ale tak nie jest, a on stoi sobie spokojnie w autobusie obok mnie. Czekam na niego chwilę, aż się ruszy, ale on nic nie robi, tylko stoi. Czy tak powinno być?

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (2)
Natt   @   16:48, 19.06.2012

Rozdział:   Gdzieś niedaleko Wysypiska

Jak sobie gdzieś biegam na sprincie, to nie za bardzo widzę, gdzie są anomalie. I już dwa razy mi się zdarzyło, że po wejściu w taką jedną, zaczynam się kręcić w kółko. Na stronach nie ma nic napisane, że w jakiejkolwiek anomalii będę się w kółko kręcić. Więc, czy to jest problem u mnie z grą, czy to jest taka anomalia, która ma takie po prostu działanie?


czytaj odpowiedzi (4)
dzimoc   @   01:28, 29.04.2012

Kupiłem grę przez allegro a dokładnie CD-key.
Wpisuję go na steama i nie wyszukuje piszę na origin to samo, sprzedający ma same pozytywne opinie i upiera się, że cd-key działa lecz nie podał mi na jaką to platformę, więc mam pytanko gdzie trzeba wpisać ten klucz ?

czytaj odpowiedzi (5)
febra1976   @   19:36, 15.12.2011

Rozdział:   Odnajdź dokumenty
Poziom:   Labolatorium

Podniosłem dokumenty w labolatorium i nie mogę wyjść coś blokuje drzwi. Z porady Andziorki nic nie wyszło, bo anomalie mnie zabijają więc???

czytaj odpowiedzi (3)
marcin2684   @   09:52, 29.11.2011

Rozdział:   Laboratorium x18

zdobyłem drugą partię dokumentów dla barmana ale nie potrafię się wydostać z laboratorium droga którą wszedłem jest zamknięta i nie wiem co robić proszę o pomoc

czytaj odpowiedzi (1)