Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (PC)

ObserwujMam (25)Gram (12)Ukończone (13)Kupię (3)

Lista problemów z Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (PC)

Masz jakiś problem z grą Opowieści z Narnii: Książę Kaspian i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

gabrysia20001@gmail.com   @   18:43, 01.09.2019

Rozdział:   Ker Paravel
Poziom:   1
Misja:   Punkt widokowy nad plażą - działaj wspólnie z Gryfonem

Skrót problemu: Gryfon nie chce wylądować.

Nie mogę przejść dalej, gdyż Gryfon nie chce wylądować. Zabiłam 30 przeciwników, pokonałam przywódcę wojsk wroga. W tym momencie powinnam wskoczyć na gryfona i przenieść się na mury do balisty aby zatopić flotę wroga. To się niestety nie dzieje, ponieważ gryfon nawet nie wylądował. Podejrzewam, że jest to błąd techniczny. Nie mogę przejść dalej, mimo że zrobiłam wszystko dobrze. Co powinnam zrobić w tej sytuacji i czy da się z tym coś zrobić?

czytaj odpowiedzi (0)
Arginina   @   21:16, 18.11.2017

Skrót problemu: Czy można grać na dwóch graczy?

Ostatnio zaczęłam grać w "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian" (na pc) i chciałam grać na dwie osoby. W poprzednich grach Opowieści z Narnii można było używać klawiatury dla dwóch graczy (np. jedna osoba WSAD, a druga strzałkami) jednak w tej grze jest napisane, że potrzebuję nowego urządzenia. Czy ktoś z was wie czy można jakoś ustawić , żeby dało się na jednej klawiaturze? Albo co mogę podłączyć? Bardzo mi zależy, na grze dwuosobowej, a nie wiem czym mam grać.
Z góry dzięki :)

czytaj odpowiedzi (0)
thedarkknight   @   10:14, 05.01.2013

Rozdział:   kopiec aslana
Poziom:   1
Misja:   zapobiegnij powrotowi białej czarownicy

atakuje wilkołaka po tym jak zabrałem Edmundem ten złoty miecz potem wilkołak się wraca i przyłazi ten Nikabrik a wokoło leżą kamienie co z nimi zrobić pomóżcie bo już nie wytrzymuje peaseeeeeeeeee

czytaj odpowiedzi (0)
cartusia   @   15:53, 17.07.2012

Jestem w zamku miraza i niewiem jak uwolnić korneliusza

czytaj odpowiedzi (0)
lolowatyziomal   @   13:40, 15.06.2011

Rozdział:   infiltracja zamku miraza
Poziom:   3

jestem w takiej komnacia z mini labiryntem z kulkami. Nie wiem co mam zrobic gdy bede miał już te kulki z tego labiryntu.

czytaj odpowiedzi (2)