Opowieści z Narnii: Lew Czarownica i stara szafa (PC)

ObserwujMam (23)Gram (14)Ukończone (10)Kupię (4)

Lista problemów z Opowieści z Narnii: Lew Czarownica i stara szafa (PC)

Masz jakiś problem z grą Opowieści z Narnii: Lew Czarownica i stara szafa i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

KurohNeko   @   16:42, 31.07.2017

Rozdział:   Na ratunek Edmundowi

Skrót problemu: Nie dzieje się nic

Kiedy pokonuję karła oraz dwa cyklopy, Piotr z Edmundem wspinają się na klif. Powinnam pokonać tam 10 minotaurów z głową świni...dodatkowo przeszkadzają mi "zwykłe" minotaury (z rogami). Ale. Kiedy licznik spada do dwóch, do klifu docierają już tylko zwykłe minotaury, pokonałam ich już ze 20-30 i żadna świnia nie przychodzi! Nie mogę ukończyć misji.... myślę, że to problem techniczny, bo miałam tak w którymś rozdziale, że na końcu, przed domkiem pana Tumnusa, miało się pojawić stado wilków, ale nic się nie pojawiało. Po zrestartowaniu levelu wilki się pojawiły... HELP

czytaj odpowiedzi (0)
Jasio861   @   17:41, 25.12.2014

Rozdział:   \"Pierwsze Spotkanie z Narnią\"
Poziom:   2

Na początku poziomu trzeba zebrać wszystkie żetony aby odblokować zdolności zespołowe. Tylko, że jeden z żetonów jest wysoko i Łucja musi wejść na kulę śnieżną aby dosięgnąć ten żeton, ale u mnie, jeżeli wejdę Łucją na kuli pod żeton, ona go nie zbiera. Czy to wina mojego Windows 7, czy to ja robię coś nie tak?

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (2)