Gothic II: Noc Kruka (PC)

ObserwujMam (1252)Gram (401)Ukończone (526)Kupię (43)

Lista problemów z Gothic II: Noc Kruka (PC)

Masz jakiś problem z grą Gothic II: Noc Kruka i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

lukasznuc   @   19:28, 20.02.2015

Rozdział:   2
Misja:   Czeladnik

Mam modyfikację Velaya - Historia wojowniczki, jestem w drugim rozdziale i chcę wejść do Górnego Miasta. Strażnik mi mówi, że muszę być obywatelem aby wejść. Z solucji wiem, że muszę popytać mistrzów ale nie ma u nich takich opcji dialogowych. Mam buga czy może mam wykonać zadanie Lepsze ceny?

czytaj odpowiedzi (1)
lukasrada   @   11:10, 04.05.2013

Rozdział:   Rozdział II
Poziom:   Modyfikacja Velaya historia wojowniczki
Misja:   sieć szpiegowska

Problem tkwi w tym, że na początku gry denerwował mnie Rengaru więc go zabiłem i z jego sakiewki zapłaciłem grzywnę. Teraz okazuje się z tego co wyczytałem w solucji na jednym z forów, że Rengaru ma odebrać list który zostawiłem koło drzewa. I tu jest niestety problem. Próbowałem go ożywić komendą Insert Rengaru ale gra się za każdym razem wyłącza i pojawia się okno z błędem. Tak samo było kiedy bawiłem się kodami na zwykłym G2: NK.
Zwykłego G2 NK przeszedłem kilka razy i bawie się modami, a ponieważ zabiłem go na początku gry to mam teraz duży problem :( Proszę o radę.

czytaj odpowiedzi (3)