Ghost Master (PC)

ObserwujMam (188)Gram (62)Ukończone (24)Kupię (4)

Lista problemów z Ghost Master (PC)

Masz jakiś problem z grą Ghost Master i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Allluice   @   18:14, 01.09.2013

Witam :)
Mam pewien bardzo doskwierający problem techniczny...
Mam Windowsa 7, zainstalowałam na nim Ghost Mastera (oryginalna wersja z płytą). Przechodziłam go już któryś raz z kolei ;) Potem znowu mi się znudziło i go odinstalowałam. Ale od pewnego czasu mam znów mam ochotę w niego zagrać. Niestety, gdy włączam grę automatycznie znika kursor myszy. Posługuję się touchpadem, ale gdy podłączę myszkę to nic się nie zmienia. Wiele razy reinstalowałam. Naprawiałam go z troubleshootem, ale też nic nie poskutkowało. Próbowałam wszystkich rad dla innych użytkowników z podobnym problemem, m.in ze zmianą wskaźnika myszy i też nic. W końcu zwracam się więc tutaj.
Gdy przesuwam myszą po ekranie gry i najadę na jakąś opcję, np, w menu 'wczytaj grę' to się ona podświetla, ale kursora nadal nie widać. Takie szukanie 'na ślepo' .A w ta grę nie da sie przecież grać bez widocznego kursora.
Proszę więc, jeśli macie jakiś pomysł jak mi pomóc to odpowiedzcie :)
najlepiej na maila, bedę bardzo wdzięczna:
aladyllus@gmail.com

czytaj odpowiedzi (0)