Life is Strange (PC)

ObserwujMam (71)Gram (13)Ukończone (66)Kupię (11)

Lista problemów z Life is Strange (PC)

Masz jakiś problem z grą Life is Strange i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

annfra   @   23:10, 12.04.2021

Rozdział:   Rozdział 1 | Epizod 1 - Chrysalis

Skrót problemu: Nie mogę poruszyć postacią, ani cofnąć czasu

Gdy po cofnięciu czasu w łazience. Po skończonych zajęciach ponownie rozmawiam z Jeffersonem. Po rozmowie gdy powinna być możliwość cofnięcia rozmowy, aby wybrać odpowiednią odpowiedź lub wyjścia z klasy. Nie mogę ani cofnąć czasu, ani poruszać postacią. Jedynie mogę to popatrzeć na Jeffersona lub Victorie. Przez to nie mogę kontynuować gry. Gra jest oryginalnie zakupiona na steam, wykonywałam też weryfikacje plików gry, ale bez efektów.

czytaj odpowiedzi (0)
poes81   @   20:21, 06.11.2018

Rozdział:   Out of time
Poziom:   Epizod 2 - rozdział 4
Misja:   Max wchodzi do klasy na zajęcia

Skrót problemu: Niewidzialne postaci w klasie

W trakcie drugiego epizodu pojawia mi się błąd - gdy Max wchodzi do klasy (to jest przed próbą samobójczą Kate) to nie widać postaci w tej klasie, wcześniej przed klasą jest wszystko ok. Widać tylko poruszające się przedmioty, które trzymają te osoby i słychać jak rozmawiają. Przez to że ich nie widać nie da się nic zrobić i kontynuować gry, gdyż Max nie może wejść w interakcje z żadną z tych niewidzialnych postaci. Gra jest oryginalna, zainstalowana na steam, niestety, mimo odinstalowania i zainstalowania ponownie problem nie zniknął. Jestem załamana i nie wiem co robić :( Uprzednio już raz przeszłam te grę i było wszystko ok.

czytaj odpowiedzi (2)
szuszu8   @   14:47, 08.03.2018

Skrót problemu: Life is strange wyłącza mi komuter

Kiedy zaczynam grać w grę to kiedy prawie dochodzę do latarnii wyłącza mi się laptop. Ma on lepsze wymagania sprzętowe niż te co płynnie chodzi gra. Nie wiem co robić

czytaj odpowiedzi (2)
renatka.beatka   @   16:13, 05.11.2017

Skrót problemu: Max nie dzwoni do Warrena "Gabinet dytektora"

W epizodzie 3 gdy Chloe próbuje otworzyć drzwi do gabinetu dyrektora, Max w tym czasie szuka klucza. Trzeba znaleźć szafkę z kluczami. Kiedy ją widzę naciskam opcje szukaj Max mówi, że nie ma go tutaj i ze musi wymyślić inny sposób ich otworzenia . Z tego co mi wiadomo powinna sama automatycznie po tym zadzwonić do Warrena, ale nie robi tego. Nie wiem co robić. Mam niestety pirata i jestem zielona w takich sprawach. Może mi pomożecie

czytaj odpowiedzi (2)
nwww   @   13:19, 14.05.2017

Skrót problemu: czas sam ciągle się cofa

Witam.
Mam lekki problem z grą LiS. Gram sobie spokojnie i nagle nadchodzi moment w którym pierwszy raz cofamy czas. No i wtedy gra sama cofa czas. Mimo, że nie trzymam przycisku gra i tak ten czas cofa.
(dodam, że gram na PC używając pada od ps3)

czytaj odpowiedzi (1)
niania001   @   16:45, 13.05.2017

Skrót problemu: Nie działa "nowa gra"

Jak już uruchomię grę, wybieram tą karteczke z notesika z "stanem gry" nr1 (nie ma tam nic zapisane). Otwiera się wtedy główne menu gry z opcjami itp, tam jak wybieram rozpocznij nową grę to wyskakuje że program przestał działać po kliknięciu anuluj wyskakuje okienko takie jak na obrazku

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (3)
aisokdar   @   23:19, 03.09.2016

Skrót problemu: Nie uruchamia się

Po kilku dniach przerwy w graniu chciałam uruchomić Life is Strange. Po naciśnięciu przycisku "graj" w bibliotece Steam gra się nie uruchamia. Nie pokazuje się żaden komunikat. Próbowałam uruchomić ją jako administrator, a potem w trybie zgodności. Pojawił mi się komunikat, że komputer nie może znaleźć plików MSVCR110.dll i MSVCP110.dll i każe zainstalować program ponownie. Tak zrobiłam, ale gra cały czas się nie uruchamia.

czytaj odpowiedzi (0)
nairo-pl   @   23:23, 28.08.2016

Skrót problemu: nie działa

ściągnąłem life is strange z steam instalacjia przebiegła pomyślnie , ale po kliknięciu ikonki pokazuje sie błąd this game requires at least shader model 3.0

czytaj odpowiedzi (1)
weronika-fita@wp.pl   @   20:21, 17.03.2016

Skrót problemu: nie chce mi się włączyć

gra nie chce mi się włączyć a ściągnełam ja z utorent gdy jest na pulpicie ikona klikam i wyskakuje mi nie można uruchomić programu ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx11_43dll. spróbuj ponownie zainstalować program aby naprawić ten problem. robiłam tak już chyba 3 lub 4 razy.
proszę o pomoc

czytaj odpowiedzi (1)
zuzu527   @   07:51, 21.05.2015

Rozdział:   3

Pod koniec kwietnia kupiłam LiS. Gra działami mi bardzo dobrze. 2 dni temu wyszedł 3 epizod po zainstalowaniu gra nie działa. Po odpaleniu jej wyskakuje ze gra przestała działać a później coś takiego (screen) próbowałam już przeinstalować wywalić spolszczenie (które nie sprawiało wcześniej problemu). Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (0)
RycerzMrokuPL   @   16:27, 02.05.2015

Rozdział:   Rozdział 1: Chrysalis

Mam Windows Vista. Ostatnio kupiłem Life is Strange. Po zainstalowaniu wyskakuje mi błąd: "Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa...".
Proszę o pomoc.

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (1)