Śródziemie: Cień Mordoru (PC)

ObserwujMam (115)Gram (26)Ukończone (45)Kupię (24)

Lista problemów z Śródziemie: Cień Mordoru (PC)

Masz jakiś problem z grą Śródziemie: Cień Mordoru i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Daniorzech@interia.pl   @   23:29, 14.03.2019

Poziom:   20
Misja:   Mordor w ogniu

Skrót problemu: Utknąłem w grze

Nie moge przejść ostatniej misji fabularnej w grze. Raz ją normalnie przeszedłem ale jest ciągle na mapie i gdy znów wnią wchodze jest tylko scenka i tyle. Jak coś misja jest w postempie do 100% nie zaliczona

czytaj odpowiedzi (1)
Arkadjas   @   20:39, 28.12.2015

Misja:   Jedyna Prawda

Skrót problemu: Brak możliwości poruszania

To Misja w której trzeba dostać się do jaskini Grauga i znaleźć przedmiot związany z upiorem, Kiedy go już znajdziesz trzeba uciec z jaskini przy pomocy "mrocznego uderzenia". Problem polega na tym że nie mogę się ruszyć w żaden sposób działa tylko prawy przycisk myszy (strzelanie z łuku) nie mam pojęcia co robić

czytaj odpowiedzi (0)
lampart91   @   15:51, 20.12.2015

Skrót problemu: jak zdobyć trofeum "polowanie to moje drógie imię"

jak w temacie, nie mogę odblokować ostatniego trofeum w "król polowania" możecie pomóc?

czytaj odpowiedzi (0)
lampart91   @   16:28, 15.12.2015

Skrót problemu: Brak misji głównej

Przeszedłem już raz tę grę i nie było problemu, gdy rekreacyjnie próbuję przejść ją rekreacyjnie kolejny raz wystąpił problem.
Na mapie brak pierwszej głównej misji, a co za tym idzie kolejna jest "zakłódkowana". Kiedy otworzę "armię Saurona" dostępni do widoku są tylko 4 pierwsi oficerowie, jeden z nich jest misą główną, widzę nakierowując na niego, gdzie powinna być misja ale tam jej niema. jakieś pomysły?
Gram na PS4.

czytaj odpowiedzi (0)