Batman: Arkham Origins (PC)

ObserwujMam (92)Gram (14)Ukończone (46)Kupię (15)

Lista problemów z Batman: Arkham Origins (PC)

Masz jakiś problem z grą Batman: Arkham Origins i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

bartii.09   @   17:55, 15.06.2015

Witam mam taki problem ponieważ zainstalowałem sobie tą grę i u kumpla działa normalnie a u mnie nie chce się nawet włączyć!! Próbowałem zmienić zgodność bo mam Windowsa 8 i włączyć jako administratora ale dalej nic! Przy pierwszej próbie instalacji nie instalowałem żadnych programów dodatkowych taki jak np: DirectX, Nividia, czy Microsoft visual c + + 2010 redistributable package (x86)!! Za drugim razem zainstalowałem gre + te wszystkie programy i kilka innych które miałem do wyboru ale dalej nie działa! Próbowałem wszystkiego co mi przyszło do głowy! Pomożecie?? :D

czytaj odpowiedzi (0)
Hayperson   @   22:09, 25.10.2014

Otóż mam pewien problem. Gra po prostu mi nie odpala. Wkładam płytkę i nic się nie dzieję. Wymagania sprzętowe są spełnione, co ciekawe na drugim, słabszym komputerze płyta odpala. Co może być tego przyczyną?

czytaj odpowiedzi (1)