Warrock (PC)

ObserwujMam (25)Gram (30)Ukończone (0)Kupię (2)

Lista problemów z Warrock (PC)

Masz jakiś problem z grą Warrock i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

dookie598   @   18:48, 30.05.2017

Skrót problemu: Problem z włączeniem

Witam pobrałem sobie dzisiaj jedna gierke od nexona patrze nagle i jest moja gra w ktora gralem kiedys mowie no musze zagrac i tu pojawia sie problem. Pobralem nexona zainstalowalem warrocka odpalam go wszystko sie robi czarny ekran programy ochraniajace w sensie cheatow czy cos sie wlaczyly sprawdzaja i potem niby sie cos laduje ale caly czas czarny ekran dodam ze muzyczka juz gra z warrocka i po jakims czasie program war rock nie odpowiada. jakis pomysl? czy jest mozliwosc ze to problem przez to ze warrocka dalem do tego samego folderu co launcher nexona?

czytaj odpowiedzi (0)
killer1clown   @   10:07, 23.11.2014

Rozdział:   Nie mogę się zalogować do gry

Witam!
Założyłem konto na WarRock-Nexon Europe i pobrałem WarRocka włączyłem i po wpisaniu danych pojawiał się komunikat "The account information provided is not valid" Na stronie się normalnie zalogowałem. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale mój brat założyl konto na tym samym komputerze...

czytaj odpowiedzi (0)
02lean   @   11:24, 08.01.2011

Cześć mam taki problem już od pewnego czasu!. Kiedy włączam warrocka pojawia mi się Update i górny pasek ładuje się do końca a dolny do 99% co robić błąd powstał od ostatniego patcha !!. Tego po świątecznym patchu na śnieżki !!. Czy ktoś miał taki problem i może mi pomuc ?. Z góry wielkie dzięki i thx !!

czytaj odpowiedzi (1)
02lean   @   12:01, 02.01.2011

Rozdział:   Problem z Update

Kiedy włącza sie Update , dolna kolumna ładuje się tylko do 99% i stoi. Co robić ?.

czytaj odpowiedzi (0)
02lean   @   12:08, 29.12.2010

Rozdział:   Error: cannot find exeute file !.

Problem polega na tym , że podczas na kliknięcia na GAME START wyskakuje ERROR! . Próbowałem już wszystkiego { odinstalowałem grę, wyłączałem antywirusa, ręcznie uruchamiałem HShielde, wyłączałem zapory komputera i nic !. Na forach pisali, że to pomoże i innym osobom z tym problemem gra chodzi, a umnie nic. Pomóżcie proszę z góry wielkie dzięki.

czytaj odpowiedzi (5)